Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Trys pagrindinės kvepalų rūšys – kokie jų tarpusavio skirtumai?

Trys pagrindinės kvepalų rūšys – kokie jų tarpusavio skirtumai?

992
0

Kiekvienas aromatas, esantis buteliuke, susideda iš kruopščiai atrinktų eterinių aliejų, ištirpintų įvairių rūšių alkoholyje ar vandenyje. Taigi, kuo skiriasi kvepalai, parfumerinis vanduo ir tualetinis vanduo? Paslaptis slypi kvapo natų koncentracijoje. Nuo jų priklauso, kuriai kategorijai tam tikras kvapas bus priskirtas.

Kvepalai

Kvepalai priklauso kvapams, kuriuose yra didžiausia eterinių aliejų koncentracija. Kvepalai jais prisotinti nuo 20 iki 40%. Būtent dėl ​​šių proporcijų kvepalai tampa itin elegantiški ir brangūs gaminiai. Kvepalai turi labai intensyvų ir stiprų kvapą. Pakanka vieno lašo, kad jų kvapas išliktų ant kūno visą dieną. Dėl savo vertės jie yra kiek sunkiau prieinami, dažnai juos galima rasti kolekcinio pavidalo mažuose buteliukuose, tačiau, patikėkite, tikrai verta tokius turėti savo kolekcijoje. Na, bent vieną…

Eau de Parfum – parfumerinis vanduo

Pagal eterinių aliejų koncentraciją iškart po kvepalų eina EDP kvepalai moterims. Kvapiųjų aliejų koncentracija toko tipo kvapiuosiuose purškaluose svyruoja nuo 10 iki 15%. Dėl to parfumuotas vanduo turi stiprų ir intensyvų kvapą, kuris gali išlikti ant odos daugybę valandų. Dažnai kai kurios kvapo natos išsiskiria tik po kelių dienų. Tai turbūt labiausiai paplitęs kvapų tipas kvepalų rinkoje. Jų kainos nėra ypatingai didelės, todėl kiekvienas gali išsirinkti ką nors sau iš plataus šio tipo kvepalų asortimento.

Tualetinis vanduo

Tualetiniame vandenyje yra mažiausia eterinių aliejų koncentracija. Ji svyruoja nuo 5 iki 10%, todėl tualetinio vandens kvapas negali pasigirti patvarumu, tačiau yra subtilus ir lengvas. Jie skleidžia malonią aurą ir gaivumo pojūtį. Tualetinis vanduo pasižymi lengvais, universaliais ingredientais, kuriuos galima naudoti be baimės bet kokia proga. Dėl lengvos formulės juos galima purkšti ant odos, plaukų ir drabužių, nesijaudinant dėl galimų, pvz., rūbų medžiagos spalvų pasikeitimų.

Kvepalų gamintojai dažnai pirmiausia išleidžia parfuminį vandenį, o tik po kurio laiko – jo atitikmenį tualetui. Ilgą laiką abu tos pačios linijos produktai turėjo tą patį kvapą. Pastaruoju metu daugelis gamintojų pakeitė tualetinio vandens kvapų kompozicijas, siekdami sukurti visiškai naują, unikalų kvapų derinį kartu su atitinkamu parfuminiu vandeniu.

Taigi atminkite, kad kvepalai, parfumuotas vanduo ir tualetinis vanduo nėra sinonimai, nors jie dažnai klaidingai yra naudojami pakaitomis. Jie skiriasi ne tik kvapo intensyvumu, kokybe bet ir kaina. Kvepalai su mažesne eterinių aliejų koncentracija yra pigesni, t.y., konkretaus produkto kaina didėja didėjant kvapo intensyvumui, kuriam įtakos turi būtent naudojamų eterinių aliejų koncentracija.

Tačiau nesvarbu, ar naudojame kvepalus, parfumuotą ar tualetinį vandenį. Svarbus yra mūsų mėgstamų kvapų poveikis. Aišku viena – tinkamai parinktas aromatas gali sužadinti pojūčius, suteikti nuostabų komforto ir prabangos pojūtį, ko neabejotinai kartkartėmis prireikia kiekvienam iš mūsų. Svarbiausia, neperlenkti lazdos ir bet kurio tipo kvapus naudoti saikingai. 

Kvepalai internetu

Šiandien turime puikią galimybė pirkti kone viską internetu neišėję iš namų ir tik vos kelių mygtukų paspaudimų dėka. Taip yra ir su kvepalais. Praktiškai, jie ranka pasiekiami. Bet svarbiausia, pirkti kvepalus internetu apsimoka dėl žemesnės rinkos kainos. Taigi, Armani, Hugo Boss, Versace ar Calvin Klein kvepalai internetu pigiau!

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia