Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Apatinis trikotažas – svarbiausia vyrų garderobo dalis?

Apatinis trikotažas – svarbiausia vyrų garderobo dalis?

511
0

Pagrindinis vyrų apatinių drabužių tikslas pirmiausia yra patogumas ir komfortas nesvarbu kur – elegantiškoje ar sportinėje aprangoje. Įvairūs gamintojai ir mados namai varžosi dėl vyriškų apatinių patogumo, dizaino ir gamybos inovacijų. Kiekvienas prekės ženklas nori kaip įmanoma labiau išpildyti visus vyrų lūkesčius, todėl rinkoje apatinio trikotažo, skirto vyrams, yra išties daug. Kokių jų būna, galite pasižvalgyti čia: https://spartatextile.lt/produkto-kategorija/vyrams/apatinis-trikotazas-vyrams/.

Koks apatinis trikotažas vyrui yra geriausias?

Į šį klausimą vienareikšmiško atsakymo nėra. Patogiausias kirpimas visada parenkamas atsižvelgiant į dėvėjimo ypatumus ir veiklos pobūdį. Kartais skirtingose ​​situacijose ir skirtingu metų laiku bus patogūs skirtingi stiliai ir audiniai. Esminis skirtumas vyriško apatinio trikotažo pasirinkime yra aplinkybės, kuriomis bus dėvimi apatiniai: ar kasdien, o gal tik sportuojant ar aktyvaus laisvalaikio metu. Verta atkreipti dėmesį į pralaidumą orui ir audinio sudėtį bei medžiagų kokybę. 

Šiandien vyriško apatinio trikotažo gamyboje dominuoja dvi pagrindinės populiarios medžiagos: tai medvilnė arba kvėpuojantis ir antibakterinis bambukas, skirtas natūralaus audinio gamybai ir aukštam elastingumo, minkštumo ir tvirtumo lygiui išgauti. Bambukas turi papildomą antibakterinį poveikį. Be to, vis labiau žmonės ima vertinti natūralius pluoštus ir atidžiai renkasi, kokios medžiagos kontaktuos su jų oda, todėl bambukas ir medvilnė – puikūs pasirinkimai tiek iš praktinės, tiek iš finansinės perspektyvos.

Toliau trumpai papasakosime apie kiekvieną apatinio trikotažo vyrams tipą atskirai.

,,Y” tipo kelnaitės

Tokio tipo kelnaitės ne be reikalo pavadintos neįprastai – raide. Jos išties primena raidę Y. Prie kūno prigludusios kelnaitės – geriausias pasirinkimas aktyviems vyrams, kurie negali pakelti nuolatinio kelnaičių medžiagos trynimosi tarp šlaunų. Be to, tokio tipo kelnaitės neturi daug medžiagos, o tai neleis vyro kūnui prakaituoti aktyvaus laisvalaikio ar sporto metu. ,,Y” tipo kelnaitės idealiai prisitaiko prie vyro kūno linijų, pridengia reikiamas vietas ir kuo puikiausiai atrodo prie aptemptų kelnių.

Bokseriai

Bokseriai yra populiariausias vyriško apatinio trikotažo tipas. Galima drąsiai teigti, kad ir vienas patogiausių. Jie taip pat puikiai priglunda prie vyro kūno linijų, paslepia reikiamas vietas ir yra labai patogūs. Šis kelnaičių tipas puikiai tiks prie bet kokių kelnių, nesvarbu – tai džinsai ar kostiuminės kelnės. Taip pat bokseriai skirstomi pagal ilgį: į trumpus, vidutinio ilgio arba ilgus bokserius.

Atminkite, kad tamsesnės trumpikių spalvos padės vizualiai liekninti raumeningą figūrą, todėl ne mažiau svarbu ir tinkama kelnaičių spalva.

Šortai 

Šis vyriškų trumpikių tipas iš pirmo žvilgsnio primena bokserius, tačiau yra kur kas platesnis ir, tiesą pasakius, sveikesnis vyriškų organų atžvilgiu. Tai visiškai laisvi modeliai, kurie nestorina figūros, tačiau suteikia daug laisvės ir erdvumo. Tokio tipo kelnaites galima dėvėti po laisvo kirpimo kelnėmis. Galbūt tai nėra pats geriausias pasirinkimas sportui ir aktyviam laisvalaikiui, tačiau tikrai sveikiausias.

Nepamirškite kojinių

Vyro aprangoje labai svarbią dalį užima apatinis trikotažas, bet ne mažiau svarbios ir kojinės, kurias jis dėvi, kadangi jos taip pat skiriasi savo tipais bei paskirtimi. Norėdami sutaupyti laiko ir pinigų, turėtumėte pirkti kojines internetu, nes čia greitai ir lengvai išsirinksite sau tinkamas.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia