Tinklinio veteranų turnyre – antri

1274
    0

tinklinio turnyras 009 thumb medium500 375

Ką tik baigėsi tinklinio rajono pirmenybės. Bet sporto mėgėjai spėja sudalyvauti visur. Jonavoje spalio 22 dieną vykusiame tinklinio veteranų turnyre ukmergiškiai užėmė antrąją vietą.

Jonavoje vyko tradicinis Alfredo Ogonausko atminimo veteranų turnyras. Jame dalyvavo komandos iš Jonavos, Panevėžio, Joniškio, Tauragės ir Ukmergės. Ukmergiškiai rezultatu 2:1 laimėjo prieš jonaviečius ir 2:0 prieš panevėžiečius. Per kelerius metus tai buvo pirmoji ukmergiškių pergalė prieš Jonavos tinklinio veteranus. Bet teko rezultatais 2:0 nusileisti Tauragės ir Joniškio komandoms.

Dviejų pergalių užteko iškovoti antrąją vietą. Turnyro nugalėtojais tapo Joniškio komanda. Treti liko Jonavos sportininkai. Taures prizines vietas užėmusioms komandoms įteikė rajono meras.

Ukmergės komandoje žaidė Virginijus Rutkauskas, Artūras Sakas, Gintaras Valtys, Donatas Butėnas, Nerijus Vasiliauskas, Arūnas Želvys, Sergejus Radčenko, Mindaugas Buklys, Raimondas Masilionis.