Taujėnų vidurinė šalyje antra

1007
    0

DSCF2140

Baigėsi kaimo vidurinių mokyklų ir gimnazijų 2013-2014 metų olimpinio festivalio  varžybos. Susumavus galutinius rezultatus paaiškėjo, kad Taujėnų vidurinės mokyklos sportininkai bendroje festivalio įskaitoje užėmė antrą vietą.

Viso festivalyje 97 šalies mokyklos varžėsi 17-oje sporto rungčių. Taujėnų mokyklos mergaičių kvadrato komanda šalyje buvo trečia. Ketvirtas vietas iškovojo berniukų 3X3 krepšinio komanda, 3-4 ir 5-6 klasių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komandos.

Finalinėse lengvosios atletikos varžybose, vykusiose gegužės pabaigoje Šiauliuose, mokyklos mergaičių rinktinė užėmė trečią vietą. Šiose varžybose dalyvavo po 23 berniukų ir mergaičių komandas iš visos Lietuvos. Tačiau taujėniškės nepabūgo varžovų ir visos šešios mergaitės pateko į aštuntukus.

Svariausia pergalė – šeštokės Justinos Ratkevič, kuri tūkstančio metrų bėgime laimėjo trečią vietą, Judita Ašakaitė šiame bėgime buvo 6-ta. Ernesta Kartanaitė rutulio stūmime buvo penkta, Gintarė Palepšytė taip pat penkta šuolyje į tolį, Dovilė Stasiūnaitė iškovojo šeštą vietą 400 metrų bėgime, Kornelija Buzytė 100 metrų bėgime – aštunta.

Nors jaunieji mokyklos sportininkai jau ketvirtus metus užima prizines vietas, tačiau mokyklos kūno kultūros mokytojo Regimanto Verbicko vertinimu šis sezonas – pats geriausias. Tai rodo faktas, kad net 5-ios mokyklos mokinių rinktinės pateko į įvairių sportinių varžybų ketvertukus.