Pradinis Gyvenimas Taujėnų gimnazijoje paminėta Mokytojo diena

Taujėnų gimnazijoje paminėta Mokytojo diena

3704
0

Spalio 4-ąją Taujėnų gimnazijoje Mokytojo dienos šventė prasidėjo sveikinimais, mokinių ir mokytojų dainomis. Susirinkę mokiniai ir mokytojai bei mokyklos svečiai šventiškai pradėjo nepamokinę dieną.

Mokytojams šventės metu teko ne tik būti sveikinamiems, bet ir parodyti savo gabumus – prieš Mokytojų dieną mokytojos susibūrė į chorą ir mokėsi dainuoti. Dainos nuskambėjo šventės metu. Bet tai nebuvo vienintelis mokytojų gabumų parodymas. Mokytojos kartu su mokiniais įsisuko ir į šokio ritmus. Dainuojančias mokytojas su savo daina pakeitė patys mažiausieji.

Mokytojus su profesine švente sveikino ne tik jų mokiniai, bet ir svečiai: Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, Ukmergės savivaldybės tarybos narys, verslininkas Romas Pivoras, Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė, bibliotekininkė Gražina Žukauskienė, Ukmergės ,,Vyčio“ 1002-osios šaulių kuopos vadas Linas Kavaliauskas, UAB „Rimi Lietuva“ Ukmergės PC direktorė Genė Kaziūnienė, Taujėnų gimnazijos gabių vaikų rėmimo fondo pirmininkas Ramūnas Auglys.

Mokytojo dieną savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir laikinai einanti gimnazijos direktoriaus pareigas Loreta Zdanienė perkirpo juostelę ir atidarė naują edukacinę erdvę apie pirmąjį Lietuvos prezidentą Antaną Smetoną, kuris savo mokslus pradėjo šioje mokykloje, o tapęs prezidentu joje lankydavosi. Eksponuojamos faksimilės su Prezidento užrašais, vietų, menančių prezidentą, nuotraukos.

Po šventinio renginio mokiniams vyko nepamokinės dienos veiklos, kurioms vadovavo svečiai ir abiturientai. Jie kalbėjo apie pilietiškumą, bendruomeniškumą, aktyvumą, karjerą, diskutavo su mokiniais. Puikiai pamokoms pasiruošė IV g. klasės gimnazistai, kurie linksmai ir įdomiai vedė pamokas ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Vėliau mokytojai vyko į šventę Ukmergėje.

Mokytojo dienos proga šiais metais apdovanoti ir trys gimnazijos mokytojai: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkos raštu – Regimantas Verbickas, mero padėkos raštu – Daiva Židonienė, savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkos raštu – Roma Šarkienė.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia