Pradinis Sportas Stalo žaidimai Tarptautiniame vaikų šachmatų turnyre ,,Meškiukas Rudnosiukas”

Tarptautiniame vaikų šachmatų turnyre ,,Meškiukas Rudnosiukas”

3237
0
KODAK Digital Still Camera

Sekmadienį, gruodžio 4 d., 259 dalyviai iš Latvijos ir visos Lietuvos susirinko Šiaulių arenoje į tarptautinį vaikų šachmatų turnyrą ,,Meškiukas Rudnosiukas”.

Viso vyko septyni turnyrai pagal amžiaus grupes. Mergaičių iki aštuonių metų grupėje žaidė ukmergiškės Ineta Noreikaitė, Viltė Amankavičiūtė, Agnė Mickūnaitė, Viltė Viktorija Kavaliauskaitė ir Liepa Šarkaitė. Agnė Mickūnaitė tarp 23 dalyvių iškovojo II-ąją vietą. Džiugu,kad ir kitos Ukmergės sporto centro šachmatininkės neatsileika nuo patyrusios šachmatininkės Agnės. Ineta Noreikaitė užėmė septintą vietą, Viltė Viktorija Kavaliauskaitė liko vienuolikta.

Ugnė Šniuikaitė žaidė mergaičių iki dešimt metų grupėje ir tarp 23 šachmnatininkių iškovojo trečią vietą.

O tarp dvylikamečių mergaičių Vladislava Sokolova taip pat laimėjo trečią vietą.

Didžiausia kova vyko berniukų iki aštuonių metų grupėje. Žaidė net 93 šachmatininkai. Žygimantas Atkočiūnas pirmą kart dalyvavo varžybose su reitingų apskaičiavimu ir užemė 64 vietą.

Dvylikamečių berniukų grupėje Artūras Mecelis užėmė vienuoliktą vietą.

Visi vaikai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir Meškiuko Rudnosiuko saldainiais.