Pradinis Gyvenimas Laisvalaikis Tapk vasaros akademijos BANGENIS dalyviu!

Tapk vasaros akademijos BANGENIS dalyviu!

3361
0

Sportiška vasaros dieninė stovykla „Vasaros akademija Bangenis“ startuoja jau birželio 10 dieną. Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame pradinių klasių moksleivius, kurie mėgsta aktyvų ir turiningą laisvalaikį, pasibaigus mokslo metams, praleisti Anykščių baseine „Bangenis“.


Stovyklos vadovai pasirūpins Jūsų pramogomis įvairiose veikose, kurių metu turiningai praleisite savo laisvalaikį, pailsėsite nuo mokslų ir visa tai bus suderinta su meniniais, sportiniais, pažintiniais ir sveikatinimo užsiėmimais. Organizuosime įvairias edukacines veiklas taip jungdami socialinių įgūdžių lavinimą, vaikų saviraiškos galimybių plėtojimą, pažintinę ir sveikos gyvensenos veiklą. Pramogausime, nepervargdami sportuosime, susipažinsime su naujais draugais, patirsime linksmų nuotykių, azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime, pusryčiausime ir pietausime jaukioje kavinukėje „Pirmas daigas“.

Stovyklos metu bus siekiama formuoti draugiškumo, bendravimo įgūdžius, dalyvaujant bendruose užsiėmimuose, piešime, kursime skanduotę, orientuosimės žemėlapyje ir atliksime daugelį kitų praktinių veiklų.

Kiekvieną stovyklos dieną vaikai aprašys savo dienoraštyje, kuris vėliau primins vaikams apie puikiai praleistą laiką vasaros akademijoje. Taip pat stovyklautojai turės galimybę sekti savo per dieną nueitus žingsnius žingsniamačio pagalba bei draugiškai konkuruoti tarpusavyje su kitais draugais.

Prisijunk ir Tu, nepraleisk progos dalyvauti Tavęs laukiančiuose nuotykiuose, žygiuose, įvairiuose žaidimuose, kitokiose rungtynėse bei įvairiausiose maudynėse.

Praleisk vasaros savaitę K I T A I P nei įprastai Anykščių baseine BANGENIS!

PR

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia