Home Švietimas Prasidėjo TAU mokslo metai

Prasidėjo TAU mokslo metai

1242
0

Spalis – Trečiojo amžiaus universiteto naujų mokslo metų pradžia. Į pirmąjį susitikimą susirinko tiek klausytojų, kad Antano Smetonos gimnazijos amfiteatro klasėje vos sutilpo.
Universiteto dekanė Liucija Dzigienė apžvelgė praėjusių mokslo metų veiklą. O ji labai įvairi: klausytasi daugelio sričių medikų, atvykusių iš Vilniaus, paskaitų, psichologės Editos Usonienės patarimų, kaip suvaldyti stresą, Svetlanos Markevičienės pasidalinimų patirtimi, kaip mankštintis, kokie papildai galėtų būti naudingi pagyvenusiems žmonėms, jauno kunigo Valdo pasakojimų ir bendrų maldų ir t.t. Dekanė pasidžiaugė turiningomis išvykomis į Marijampolę, Kėdainius, Panevėžį, parsivežta TAU veiklos organizavimo patirtimi. Visi smagiai prisiminėme taujėniškių dovanotą nuotaikingą spektaklį „Pupos“, smagias dainas kartu su Algiu Frankoniu ir kt. Taigi mokslo metai buvo intensyvūs ir įdomūs.


Užsiėmime dalyvavęs Ukmergės rajono Tarybos narys, Švietimo pagalbos tarnybos darbuotojas, TAU kuratorius Vidmantas Krikštaponis negailėjo pagyrų susirinkusiems, nes jie sulaukę garbaus amžiaus stengiasi mokytis, nori sužinoti vis daugiau, įdomiai leidžia laisvalaikį. Jis sakė, kad savo auklėtiniams TAU studentus pateikia kaip sektiną pavyzdį. Taip pat aptarė galimus naujų mokslo metų renginius, kitas veiklas. V. Krikštaponis akcentavo, kad universitetui labai reikia erdvesnių patalpų.

Daugiau kaip septyniasdešimčiai TAU studentų įteikti dvejų mokslo metų kurso baigimo pažymėjimai.

O toliau laukia naujos paskaitos, įdomūs susitikimai, ekskursijos ir kt.

Janė Juzėnienė

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here