Suvalkijoje įveikti marijampoliečiai

2172
0
Ingridos Pociūtės nuotr.

Vėlų penktadienio vakarą Ukmergės „Olimpas“ iš Marijampolės iškeliauja aukštai iškelta galva. Išvykoje rezultatu 76:68 įveikėme „Sūduvą-Mantingą2“.

Svečiai iš Ukmergės nuo pirmų akimirkų pradėjo diktuoti savo sąlygas ir po dešimties minučių pirmavo 23:12. Tačiau šeimininkai nebuvo nusiteikę atiduoti pergalės ir žingsnis po žingsnio ėmė mažinti skirtumą. Galutinai priartėti ir net išsiveržti į priekį marijampoliečiams pavyko trečio kėlinio antroje pusėje, tuomet rezultatas švieslentėje degė 53:52, o į lemiamą ketvirtį ekipos žengė su trapia dviejų taškų „Olimpo“ persvara.

Svarbiausią varžybų kėlinį mūsiškiams pavyko sužaisti geriau nei varžovams. Iniciatyva buvo „Olimpo“ rankose, tačiau likus žaisti mažiau nei tris minutes mūsų turėta 8 taškų persvara marijampoliečių neišgasdino ir vos per minutę skirtumą jie ištirbdė beveik visiškai. Laimei, „Olimpo“ pergalę garantavo sėkmingai sužaista mačo pabaiga ir šeštas taiklus Modesto Gilio tolimas šūvis rungtynėse.

Rezultatyviausiai Ukmergės „Olimpo“ gretose rungtyniavo M. Gilys pelnęs 24 taškus, 13 taškų surinko Eduaras Rogačiovas.

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos2“ komandoje sunkiai sustabdomas buvo Žilvinas Kuklierius įmetęs 26 taškus.

Tai jau septinta „Olimpo“ pergalė Regionų krepšinio lygoje. Kitas rungtynes komanda žais rytoj, šeštadienį, 15,30 valandą, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse.