Pradinis Sportas Kitas sportas Su miesto švente sveikino stipriausi Lietuvos galiūnai (video, foto)

Birželio 1-ąją dieną, miesto stadione, netrūko puikių emocijų azarto, ryžto ir maksimalaus atsidavimo. Septintąjį kartą galiūnai sveikino ukmergiškius su miesto švente.

♡Stipriausias rąsto ir hantelio kėlimo estafetėje buvo Saulius Skikas.

♡traktoriaus traukimo rungties nugalėtoju tapo Donatas Maskolaitis.

♡nasčių ir jūrinių grandinių estafetėte nugalėjo Tomas Šliupas.

♡svorio laikymo rungtyje stipriausias buvo Vytenis Pauža.

♡akmenų perkėlimo rungtyje nugalėjo Rokas Černiauskas, kuris 140 kg akmenį permetė net 10 kartų.

Susumavus visus rungčių taškus:

3 vietą laimėjo Rokas Černiauskas (pirmas iš dešinės), 2 vietą iškovojo Saulius Skikas (pirmas iš kairės), čempiono taurę iškovojo Tomas Šliupas (trečias nuotraukoje).

Turnyro metu miestelėnai galėjo išbandyti rankų lenkimo varžybose. Po įnirtingų kovų trečiąją vietą laimėjo Justinas Gliaudelis, antrąją Eisvinas Grigaravičius, o čempionu tapo Deividas Ignatavičius.