Pradinis Švietimas STOVYKLA  ,,ATOSTOGOS AKTYVIAI‘‘

STOVYKLA  ,,ATOSTOGOS AKTYVIAI‘‘

1828
0

2020 m. vasario 17 – 20 dienomis Ukmergės Visuomenės sveikatos biuras kartu su VšĮ Jaunimo laisvalaikio centru organizavo stovyklą vaikams kurios tikslas: aktyvus ir prasmingas vaikų poilsis atostogų metu, laikas be išmaniųjų technologijų. Stovykloje dalyvavo 5 – 8 klasių moksleiviai. Stovyklautojai kurių buvo per 60 kartu su keturiais vadovais įsikūrė Veprių stovyklavietėje, ten vaikų juokas ir šurmulys netilo 4 dienas.

Stovyklos vadovas Tadas Petrikas organizavo veiklas, kurios buvo orientuotos į aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą. Vaikai dalyvavo orientacinėse varžybose po Veprių miestelį, atliko komandines užduotis, turėjo užsiėmimus su Ukmergės policijos bendruomenės pareigūnais bei jų kolegomis, atvykusiais iš Vilniaus, kurie ne tik davė užduočių stovyklos dalyviams, bet ir supažindino su savo darbo specifika. Didelis, tačiau labai smagus iššūkis „didysis“ stovyklos žygis, įveikti 14 kilometrų pėsčiomis ir pačių pasigaminti pietūs gamtoje. Abejingų neliko! Vakarus vaikai leido dalyvaudami protmūšyje, žiūrėdami filmus “kino vakare”.

Ši stovykla yra puikus pavyzdys aktyvaus gyvenimo, kuris vaikams suteikia teigiamą emociją ir kuri kaip „varikliukas“ veda toliau judėti, aktyviai leisti laiką, džiaugtis.

Visų svarbiausia – noras  ir motyvacija išmokti, sužinoti.

Ukmergės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia