Stipriausias šalies policininkas – panevėžietis (video)

1214
    0

gal155

Lietuvos policijos galiūnų pirmenybėse gegužės 23 d. išsiaiškintas stipriausias policijos pareigūnas šalyje.  Juo tapo panevėžietis Vilius Petrauskas.

Lietuvos policijos galiūnų pirmenybės Ukmergėje buvo surengtos antrą kartą. Dalyvauti varžybose užsiregistravo penkios komandos, atstovavusios Vilniaus, Kauno, Telšių, Panevėžio ir Utenos apskričių vyriausiems policijos komisariatams.  Spiginant kaitriai saulei, policijos galiūnams teko paplušėti, jėgos palengva seko, tačiau azarto nestigo iki varžybų pabaigos. Vos prasidėjus varžyboms išryškėjo favoritai. Puikių rezultatų pasiekė Vilius Petrauskas, įvairių Pasaulio ir Lietuvos galiūnų čempionatų dalyvis bei  prizininkas.  Rungtyse „Mirties trauka”,  210 kg  padangos vertime bei 24 kg svorio metime į tolį jis buvo neįveikiamas (24 kg sveriančią girą jis numetė  7,40 m). Antrą vietą iškovojo Kauno apskrities VPK atstovas Vitalij Riabcev. Sportininkas pasiekė geriausio rezultato mikroautobuso su jame sėdinčiais 4 žmonėmis traukimo rungtyje. 2000 kg sveriantį mikroautobusą  20 metrų jis tempė 16,55 s. Taip pat pirmasis įveikė estafetę, kurios metu teko nešti 130 kg sveriantį metalo luitą ir 63 kg statinę. Trečiosios vietos laimėtojui ukmergiškiui Nerijui Butėnui geriausiai sekėsi nešti lagaminus, sveriančius po 100 kg. 40 metrų  distanciją jis įveikė greičiausiai – per 19,41 s. Susumavus komandinius rezultatus pirmąją vietą iškovojo Kauno apskrities VPK komanda, antrieji buvo uteniškiai, o tretieji – panevėžiečiai.