Pradinis Švietimas Sportinė stovykla „Sportas – geriausias vaistas nuo visų ligų“

Sportinė stovykla „Sportas – geriausias vaistas nuo visų ligų“

2114
0

Birželio 7-9 dienomis Šventupėje vyko dziudo skyriaus auklėtinių ir jų tėvelių sportinė stovykla „Sportas – geriausias vaistas nuo visų ligų“. Šiemet turėjome svečių – Baltarusijos dziudo sportininkų bei jų trenerių – iš viso 10 žmonių. Stovykloje buvo ne tik rungtyniaujama, pramogaujama, maudomasi upėje, bet taip pat ir puiki pramoga – plaukimas baidarėmis Siesarties upe.


Šioje stovykloje dalyvavo apie 80 sportininkų ir jų tėvelių, bei sporto mokytojai Artūras Sakas, Eugenijus Simonaitis.

Nuvykus į stovyklavietę sportininkai buvo suskirstyti į 5 komandas: „Nike“, „Kerzači“, „Barsa“, „Družba“, „Lyderiai“.

Sportininkai dalyvavo šiose sportinėse rungtyse: futbolo, kvadrato, virvės traukimo, šaudymo iš pneumatinio ginklo, regbio bei kitose rungtyse. Susumavus visus rezultatus pirmą vietą iškovojo „Lyderiai“ komanda: Emilis Putinauskas, Joris Prenis, Tautvydas Didžiokas, Arijus Augūnas, Arminas Tamošaitis, Danielė Gurskaitė, Lukas Dičpetris bei svečių atstovas Vadimas. Visos komandos buvo apdovanotos prizais ir dovanomis.

Vakarais vykdavo kvadrato, futbolo, virvės traukimo rungtyse varžytuvės tarp sportininkų ir jų tėvelių. Pirmąjį vakarą kvadrato rungtyje rezultatas buvo lygus, o antrąjį vakarą sportininkams pavyko nugalėti tėvelius, tačiau futbolo varžybose pranašumą parodė tėveliai. Kvadrato varžybos tarp tėčių ir mamų baigėsi tėčių pergale. Taip pat vyko vakaronės prie laužo, leidžiami norų išsipildymo aitvarai, dešrelių, zefyrų kepimas. Sportininkai galėjo pasidžiaugti pripučiamu batutu.

Stovyklos uždarymą vainikavo fejerverkai.

Ukmergės sporto centras ir dziudo klubas nuoširdžiai dėkoja Vilmai ir Andriui Gutauskams už suteiktą pramogą mėgautis pripučiamu batutu, už smagų pasiplaukiojimą baidarėmis Kastyčiui Kvietkauskui, už fejerverkus UAB „Ukmergės ginklai“ vadovui Arūnui Liukaičiui, „Geras skonis“ kolektyvui už skanų maistą.

Ukmergės sporto centro informacija

Ankstesnis straipsnisApdovanoti rajoną garsinantys moksleiviai
Sekantis straipsnisKuo skiriasi paskolos fiziniams bei juridiniams asmenims?

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia