Pradinis Sportas Kitas sportas Slidžių žygis Veprių kraterio pažinimo takais

Slidžių žygis Veprių kraterio pažinimo takais

1903
0
IMG 5652

IMG 5652

Žiema pradžiugino visus. Pasiilgę šaltmečio pramogų, slidinėjimo ir čiuožinėjimo, rinkosi į Veprius – mažąją 2016 metų Lietuvos kultūros sostinę. Gausus dalyvių skaičius, daugiau nei 50, pasklido Veprių kraterio pažinimo takais. Būrys drąsių ir slidinėjimo patirtį turinčių jaunų žmonių pasirinko didžiąją 16 km trasą. Kiti sukosi mažesnėse.

Dar kiti žingsniavo šiaurietišku žingsniu 5 km ruože. Smagus pulkelis čiuožinėjo pačiūžomis ant Veprių ežero ledo. Teko sutikti grupelėmis vaikčiojančius pušyno, ežero takeliais. Visi kvėpavo Veprių apylinkių oro gaivumu, džiaugėsi šerkšnu išpuošta gamta, mėgavosi pažinimo ir patyrimo malonumais.
Veprių stovykla laukė grįžtančių – sušilusių ir sušalusių, pailsėjusių ir pailsusių. Čia visi vaišinosi žolelių arbata, šeimininkių keptais pyragais, vieni su kitais dalinosi džiugia nuotaika, žygio akimirkomis. Dalyviai entuziastingai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Veprių kraštą. Vyko mažiems ir dideliems žaidimų estafetės. Visi džiaugėmės žygio metu prisijaukintu laukiniu dinozauriuku Reksu, kuriam iškilmingai suteikėme naują vardą – VEPRIUKAS. Nuo šiol Veprių kraterio pažinimo takų talismanas – dinozauriukas Vepriukas kvies visus ir į kitus žygius.
Dėkojame žygio-renginio dalyviams: vepriškiams, sližiškiams, ukmergiškiams, atvykusiems iš Kauno, Vilniaus ir iš kitų vietovių. Nuoširdus ačiū šeimininkėms už pyragus, seniūnijai už skaidrų ežero ledą, prizus ir dovanėles, Romui ir Matui už pramintas trasas, Vidai – už viktoriną,  o visiems prisidėjusiems – už geranoriškumą ir supratimą.

Veprių stovyklos informacija

{eventgallery event=’114660006053230309490@6243693389765021825′ attr=images mode=imagelist max_images=15 thumb_width=50 }

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia