Pradinis 112 Pranešimai Šiltas atsisveikinimas su kolegomis

Šiltas atsisveikinimas su kolegomis

4321
0
IMG 8844

IMG 8844

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Ukmergės rajono policijos komisariato kolektyvo gretos sumažėjo. Praėjusią savaitę išeinantiems bendradarbiai tradiciškai surengė išleistuves.

Tarnybą vidaus reikalų sistemoje baigė Operatyvaus valdymo poskyrio vyresnysis postinis Rolandas Blažinskas. Pareigūnas policijoje išdirbo beveik 25 metus. Taip pat kolegos ranką spaudė ir to paties poskyrio specialistui Mantvydui Binderiui. Jis Ukmergės rajono policijos komisariate dirbo dvejus metus. Kolektyvo gretas paliekantiems pareigūnams policijos komisariato viršininkas padovanojo atminimo dovanėles bei padėkojo už tarnybą. Taip pat Ukmergės rajono policijos komisariate ja nebedirba bendruomenės slaugytojos Ana Širkova ir Violeta Gedgovdienė Trockienė nei darbininkė Liongina Adamonienė. Moterys buvo apdovanotos Vilniaus apskrities viršininko vardinėmis dovanomis.

Kartu prabėgusius metus – darbą ir laisvalaikį – priminė surinktos foto akimirkos, o vaišindamiesi arbata kolegos dalijosi prisiminimais. Daugiausia klausimų sulaukė R.Blažinskas, kuris papasakojo apie darbą senajame komisariate, apie tai, kas pasikeitė policijos darbe.

Išeinantys pareigūnai linkėjo kolegoms sėkmės, o R.Blažinskas jaunesniems kolegoms patarė visą vertingą patirtį perimti iš vyresniųjų.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia