Pradinis Švietimas Siesikų pradinukai paminėjo Vaikiškos knygos dieną

Siesikų pradinukai paminėjo Vaikiškos knygos dieną

178
0

Kasmet balandžio mėnesio pradžioje Siesikų pagrindinės mokyklos bibliotekininkė O. Motiejūnienė ir lietuvių kalbos mokytoja R. Kuliavaitė pakviečia pradinukus paminėti Vaikiškos knygos dieną. Kadangi šiemet  H. K. Anderseno gimimo diena sutapo su mokinių atostogomis, Vaikiškos knygos dieną minėjome po jų.

Šventinę pamoką pradėjome apžiūrėję šių metų Vaikų knygos dienos plakatą, perskaitę kreipimąsi ir susipažinę su knygomis, pretenduojančiomis tapti Metų knyga vaikams. Vėliau 1-4 klasių mokiniai buvo suskirstyti į penkias mišrias komandas, kurios varžėsi interaktyviose estafetėse. Kiekvienas komandos narys suko virtualų ratą ir gavo po klausimą, į kurį turėjo atsakyti jo komanda. Atsakius teisingai, reikėjo interaktyviąja bitute paeiti į priekį. Susumavus estafetės rezultatus, paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi dviems (pirmai ir penktai) komandoms, tačiau laimėjo kiekvienas šventėje dalyvavęs mokinys.

Minint Vaikiškos knygos dieną paskelbta ir Siesikų pagrindinės mokyklos Metų skaitytoja. Ja tapo trečios klasės mokinė Aurelija Bakšytė (mokytoja Vaiva Šidlauskienė). Simbolinė dovanėlė įteikta ir nedaug nuo nugalėtojos atsilikusiai jos klasės draugei Faustai Karaliūnaitei.

Į pamokas mokiniai grįžo pakilios nuotaikos, pažadėję skaityti dar daugiau knygelių.

Rasa Kuliavaitė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia