Pradinis Švietimas Siesikų pagr. mokyklos mokiniai paminėjo Šiaurės šalių literatūros savaitę

Siesikų pagr. mokyklos mokiniai paminėjo Šiaurės šalių literatūros savaitę

579
0
Kaip ir kasmet Siesikų pagrindinės mokyklos bibliotekininkė Ona Motiejūnienė ir lietuvių kalbos mokytoja Rasa Kuliavaitė pakvietė mokinius paminėti Šiaurės šalių literatūros savaitės.

Lapkričio 13-16 dienomis auštant į skaityklą rinkosi pradinių klasių mokiniai, kuriems teksto ištrauką iš Astridos Lindgren knygos ,,Emilis iš Lionebergos” skaitė šeštokė Saulė Butvilavičiūtė. Mažieji atidžiai klausėsi, nes vėliau jų laukė užduotėlės, susijusios su girdėtu tekstu.
Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymus vainikavo Emilio iš Lionebergos, kuris šiemet švenčia šešiasdešimtmetį, gimtadienis. Šeštokai persirengė įvairiais A. Lindgren personažais ir pakvietė pradinukus į vakarėlį. Mažiesiems teko ne tik atpažinti personažus, bet ir atlikti ne vieną užduotėlę, kurią paruošė vyresnieji draugai. Vakarėlį vainikavo Emilio, Karlsono, Ronjos, Pepės Ilgakojinės bei visų svečių linksmas šokis, šventinis tortas ir ,,Su gimimo diena” Emiliui.
Tikimės, kad Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiai ne tik sušildė mažųjų širdeles, bet ir įžiebė norą skaityti knygeles, tobulėti.
Lietuvių kalbos mokytoja
Rasa Kuliavaitė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia