Pradinis Švietimas Siesikų gimnazistams – įspūdinga kalėdinė dovana

Siesikų gimnazistams – įspūdinga kalėdinė dovana

2466
0

VšĮ ,,Lyderių karta“ gruodžio 8 dieną mums, Siesikų gimnazijos Mokinių tarybos nariams bei iniciatyviems mokiniams, padovanojo kelionę į Vilniuje esantį sporto klubą ,,Impuls“.

Nuvykę į sostinę pirmiausia susipažinome su sporto klubu: apžiūrėjome daugybę treniruoklių, bėgimo takelių, dviračių. Netrukus patys turėjome galimybę visus juos išbandyti. Vėliau mūsų laukė sunki, daug ištvermės reikalaujanti fitneso treniruotė. Visi stengėmės nepasiduoti ir klausytis patyrusios trenerės ir, anot jos, pratimus atlikome puikiai.

Po sunkios treniruotės šypsenos nedingo nuo mūsų veidų, nes laukė smagios vandens procedūros baseine. Lepinomės trijų rūšių pirtimis, baseinu ir didele sūkurine vonia. Buvome patenkinti ir laimingi, o kai atėjo laikas atsisveikinti, mūsų laukė dar viena staigmena. Visi gavome dovanėlių: po gertuvę, plaukimo kepuraitę bei skraidančią lėkštę.
Už smagią kelionę ir daugybę puikių įspūdžių esame dėkingi Aurelijui Deviatnikovui, Agnei Tėvelytei – Petronienei ir VšĮ ,,Lyderių karta“, o už nuoširdų priėmimą bei dovanėles – sporto klubui ,,Impuls“.

Siesikų gimnazijos I-os klasės mokinė Karolina Maželytė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia