Pradinis Verslas Ukmergės verslas Šiemet Ukmergės rajono gyventojai pateikė per 15 tūkst. pajamų deklaracijų

Šiemet Ukmergės rajono gyventojai pateikė per 15 tūkst. pajamų deklaracijų

4096
0

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad remiantis preliminariais duomenimis, iki gegužės 2 d., Ukmergės rajono gyventojai pateikė per 15 tūkst. pajamų deklaracijų. Vilniaus AVMI šiemet taip pat sulaukė daugiau kaip 990. ukmergiškių turto deklaracijų.
„Daugelis gyventojų pajamas deklaruoja savarankiškai. Matome, kad dalis atvykstančiųjų į aptarnavimo padalinius naudojasi įrengtomis kompiuterinėmis darbo vietomis ir patys pildo bei pateikia deklaracijas. Šiais metais net 99 proc. deklaracijų Ukmergės gyventojai pateikė elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS),“ – sako Vilniaus AVMI viršininkė Edita Glumbakienė.

Vilniaus AVMI duomenimis, šiemet daugiau kaip 8 tūkst. Ukmergės rajono gyventojų deklaravo daugiau kaip 1,1 mln. eurų grąžintino gyventojų pajamų mokesčio (GPM), daugiau kaip 3 tūkst. gyventojų – apie 959 tūkst. eurų mokėtino GPM.

Pažymėtina, kad mokesčių administratorius dar laukia 1,4 tūkst. pajamų deklaracijų tų, kurie deklaruoti privalo, ir ragina tai padaryti kuo greičiau, nes jeigu praėjusiais metais susidarė mokėtina suma ir ji nesumokėta iki gegužės 2 d., už kiekvieną pradelstą dieną skaičiuojami 0,03 proc. delspinigiai.

Tie gyventojai, kurie turėtų sumokėti pajamų mokestį, tačiau dėl finansinių sunkumų laikinai neišgali to padaryti, gali kreiptis į apskrities valstybinę mokesčių inspekciją arba pateikti prašymus per Mano VMI dėl mokestinės paskolos ar mokesčių atidėjimo.

VMI primena, kad savarankiškai aktualią informaciją mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galima rasti adresu www.vmi.lt. Iškilus neaiškumams pasikonsultuoti su VMI specialistais mokesčių klausimais galima telefonu 1882 arba +370 5 255 3190. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai įrašomi ir saugomi 5 metus.

vmi.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia