Pradinis Sportas Kitas sportas Septyni Ukmergės sporto centro sportininkai grįžo su medaliais

Septyni Ukmergės sporto centro sportininkai grįžo su medaliais

1391
0
kedainiai

kedainiai

Kovo 19 d. Kėdainiuose vyko atviros dziudo pirmenybės, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šiose pirmenybėse dalyvavo apie 400 sportininkų iš visos Lietuvos miestų bei rajonų ir svečiai iš Baltarusijos, Rusijos ir Latvijos.

Ukmergės sporto centrui atstovavo 25 sportininkai. 7 sportininkai grįžo pasipuošę medaliais.

Geriausiai sekėsi (U-8) amžiaus grupėje pirmą kartą varžybose dalyvavusiam Pijui Augliui (40 kg.) iškovojusiam I vietą. III vietą iškovojo Kipras Buteikis (22 kg.)

(U-10) amžiaus grupėje III vietas iškovojo Vakaris Aliūkas (35 kg.), Joris Prenis (40 kg.).

(U-12) amžiaus grupėje II vietas iškovojo Augustė Gindželytė (45 kg.), Gabrielė Dolgovaitė (50 kg.), Jonas Lobinas (35 kg.).