Seniūnijų zoninėse futbolo varžybose nugalėjo ukmergiškių komanda

1003
    0

Picture 012

Jonavoje vyko Respublikos seniūnijų sporto žaidynių zoninės futbolo varžybos. Ukmergę atstovavo ir varžybų nugalėtojais tapo miesto seniūnijos komanda.

Ji rezultatais 8:3 nugalėjo Kauno, 4:2 – Elektrėnų ir 2:1 – Kėdainių komandas. Mūsiškiai iškovojo čempionų taurę ir aukso medalius. Komandoje žaidė Nerijus Remeika, Nerijus Kačinskas, Kostas Fijalkauskas, Žydrūnas Keblas, Benas Šemeta, Matas Morkūnas, Tadas Morkūnas, Tadas Skominas, Dainius Tuškevičius. Komandos vadovas Rimas Lenartavičius.

Picture 010

Rugsėjo 15 dieną Jonavoje vyks Respublikinių 5-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalai. Šiose varžybose dalyvaus ne tik futbolininkai, bet ir kitų sporto šakų atstovai. Ukmergės komandą sudarys įvairių rajono seniūnijų sportininkai.