Pradinis Švietimas Savanorystės ir atjautos pamoka

Savanorystės ir atjautos pamoka

2491
0

Besibaigiant mokslo metams Vidiškių pagrindinėje mokykloje surengta netradicinė pamoka. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Audra Bertašienė sukvietė moksleivius į susitikimą su gyvūnų globos organizacijos „Klajūnas” atstovais.

Į susitikimą atvyko šios organizacijos vadovė Ilma Elara Germanienė su dviem savanoriais. Vadovė papasakojo apie gyvūnus, jų elgesį. Tyrimai įrodo, kad bendravimas su naminiu gyvūnu gerina sveikatą, skatina geriau suprasti šalia esantį. Augintiniai ugdo vaikų atsakomybės jausmą, rūpestingumą, kantrybę, suteikia daug gerų emocijų. Išklausę paskaitą vaikai išskubėjo į lauką, kur „Linksmybių sode” žaidė su atvežtais „Klajūno” augintiniais.

Ukmergės rajono visuomenės sveikatos biuras ir VšĮ „Klajūnas” jau antrus metus kartu ugdymo įstaigose organizuoja pažintines pamokas. Anot Visuomenės sveiktos biuro direktorės Vaidos Puodžiūnienės, tokiuose susitikimuose ne tik pasisemiama gerų emocijų, tačiau skatinama ir savanorystė, vaikams parodoma, kaip galima prasmingai ir naudingai leisti laiką.

Asta Krogertienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia