SAVAITGALĮ UKMERGĖS „OLIMPO“ KREPŠINIO KOMANDĄ LYDĖJO DAR DVI NESĖKMĖS

1211
    0

TITULINĖ copy

2014-2015 m. sezono RKL naujokus, Ukmergės krepšininkus, pirmame etape dažniau lydi pralaimėjimai nei pergalės.

Lapkričio 14 d. Pabradėje,  Ukmergės „Olimpas“  stojo į kovą prieš pogrupio lyderius. Gerai šiemet sukomplektuota Pabradės TTS -Telesfera komanda galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje pabėgo į priekį (30-15). Ir nors likusius tris kėlinius vyko lygi kova, blogai sužaista rungtynių pradžia, nulėmė rungtynių baigtį.

Pabradės TTS-Telesfera – Ukmergės „Olimpas“ 94-76 (30-15,24-21,20-22,20-18)

Teisėjai: Arnas Šimonis (Vilnius) ir Justinas Masaitis (Vilnius).

Rezultatyviausiai Pabradės komandoje žaidė: Ignas Juškevičius (14 atkovotų kamuolių) ir Henrikas Šliogeris pelnę po 14 taškų. Liudviko Rukšėno sąskaitoje – 12.

Ukmergės „Olimpo“ rezultatyviausi: Ridas Pulkauninkas pelnė 20 taškų, Mindaugas Survila -14 (4 tritaškiai), Karolis Chadatavičius (kapitonas) – 11, Domas Zubrickis – 9, Lauryno Skapo sąskaitoje – 6 taškai.

IMG 3976

Lapkričio 15 d., Jonavoje, susitiko po vieną pergalę čempionate iškovojusios komandos. Jonavos SK ir Ukmergės „Olimpo“ komandų akistata, žadėjo įnirtingą kovą aikštelėje ir tai pasitvirtino. Visus keturis kėlinius vyko lygi ir įnirtinga kova, tačiau tą dieną laimėjo geriau žaidę ir mažiau klydę jonaviškiai. Gausiai į rungtynes susirinkę sirgaliai galėjo stebėti ir gražias rungtynes ir puikius Jonavos šokėjų pasirodymus, pertraukėlių metu.

Jonavos SK – Ukmergės „Olimpas“  69 – 62 (20-17, 16-20, 16-15, 17-10)

Teisėjai: Tomas Dainius (Šakiai) ir Lukas Kondratavičius (Kaišiadorys)

Jonavos komandai taškus pelnė: Laimonas Kazulis pelnė 28 taškus ir išprovokavo, net 19 pražangų, Mindaugas Urbutis – 19 (15 atkovotų kamuolių), Ignas Saladinskas -8, Gytis Vitkauskas ir Tomas Kepežinskas pelnė po 5.

Ukmergės „Olimpo“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Karolis Chadatavičius (kapitonas) pelnęs 22 (10 atkovotų kamuolių) taškus, Ridas Pulkauninkas – 14 (13 atkovotų kamuolių), Justino Sakalausko sąskaitoje 12 taškų.