Savaitgalį Ukmergėje karaliavo futbolas

931
    0

CIMG4295

Praėjusią savaitę pasibaigė rajono futbolo 7×7 pirmenybės. Šiais metais jose žaidė 4 komandos.

Nugalėję visus priešininkus nugalėtojų taurę laimėjo „Įvartis“ komanda. Pralaimėję tik nugalėtojams antrą vietą iškovojo „Gevara“ komanda, pasiekę vieną pergalę treti liko „Sporto centras-I“ komanda. Ketvirtąją vietą užėmė „Sporto centro merginų“ komanda.

Pirmenybėse buvo išrinkti geriausi komandų žaidėjai. Jais tapo Dalius Lukašenka iš „Įvarčio“, Giedrius Širvinskas iš „Gevaros“ ir Mantas Tuškevičius iš „Sporto centras-I“ komandos.

CIMG4301

Savaitgalį Sporto centro stadione vyko Respublikinis „Žalgirio” futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 5 komandos iš Vilniaus, Utenos, Kupiškio, Pasvalio, Ukmergės.

Laimėjusi visus 4 susitikimus I vietą iškovojo Utenos komanda, laimėjusi 2 rungtynes ir vienas sužaidusi lygiosiomis II vietą iškovojo Ukmergės komanda, laimėjusį vienas rungtynes ir vienas sužaidusi lygiosiomis III vietą iškovojo Kupiškio komanda.