Savaitgalį vyko futbolo varžybos

1163
    0

Spalio 14 d. (penktadienį) Alytuje vyko 2011 m. Lietuvos mergaičių (gim. 2000 m. ir jaun.) futbolo čempionato finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 5 stipriausios Lietuvos komandos iš Alytaus, Jonavos, Zarasų ir dvi Ukmergės komandos.

Nugalėjusios Alytaus SRC komandą rezultatu 3-0, Jonavos KKSC komandą rezultatu 4-1, Ukmergės-II komandą rezultatu 5-0 ir nusileidusios  vienu įvarčiu Zarasų  „Ainių” komandai Ukmergės SC „Šventupė” jaunosios futbolininkės tapo Lietuvos čempionato II-osios vietos vietos nugalėtojomis. Antrajai komandai sekėsi sunkiau, todėl čempionate jos liko 5-oje vietoje. Geriausia šio čempionato žaidėja Ukmergės komandoje pripažinta Irina Kvasnickaitė.  Ukmergės komandas treniruoja treneriai Vilija Vadopalienė, Vytautas Tutlys ir Darius Petraška.

Spalio 15 d. Nemenčinėje vyko 2011 m. Lietuvos moterų futbolo A lygos varžybos, kuriose Ukmergės „TexTiliTe” komanda susitiko su „Rūta – Vilnius FM” merginomis. Triuškinamu rezultatu 6-1 ukmergiškės šventė pergalę, įvarčius pelnė : Viktorija Stukonytė-2, Tatjana Veržbickaja – 2 ir Rimantė Kunickaitė. Šiuo metu esanti turnyrinės lentelės trečiojoje vietoje  Ukmergės „TexTiliTe” vienuolikė kovos dėl turnyrinės lentelės antrosios vietos su Vilniaus „Žalgirio” komanda.  Šios varžybos vyks spalio 22 d., Šventupėje.