Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Sandėliavimo paslaugos Vilniuje

Sandėliavimo paslaugos Vilniuje

1517
0

Apie įmonę
Paslaugų įmonė UAB “Viacargus “, atstovaujanti Movers.lt prekinį ženklą, siūlo kokybiškas perkraustymo bei sandėliavimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse. Įmonė atlieka perkraustymo darbus nuo jūsų pageidaujamosios vietos iki sutarto galutinio kelionės objekto. Taip pat siūlo ir daiktų sandėliavimo paslaugas šildomame sandėlyje, jūsų gyvenamajame būste vykstančio remonto metu, išvykstant į svečias šalis ar tiesiog vykstant jūsų būsto keitimo procesui.

Movers.lt, visuomet pasiryžusi suteikti auščiausios kokybės paslaugas už protingą bei konkurencingą kainą, teikia klientams profesionalaus pakavimo bei krovos paslaugas ir žinoma, pasirūpina tuo, jog jūsų daiktinis turtas atsidurtų savo darbą atsakingai atliekančių darbuotojų rankose. Jeigu norite perkraustymo ar sandėliavimo darbus patikėti atsakingai komandai, maloniai kviečiame bei rekomenduojame susisiekti su įmonės darbuotojų komanda ! UAB “ Viacargus “, pasistengs palengvinti jūsų kasdienybę.

Sandėliavimo paslaugos

Įmonę atstovaujantis persnalas pasirūpins jūsų daiktų sandėliavimu tiek trumpalaikiam, tiek ilgalaikiam laikotarpiui. UAB “ Viacargus “ dirbantys kompetentingi darbuotojai, neleis jums baimintis dėl nesaugiai paliekamų daiktų. Siūlomos šios paslaugos:

Asmeninių daiktų sandėliavimas šildomame sandėlyje

Patikėkite atsakingiems darbuotojams savo daiktus ir jie juos kruopščiai surūšiuos tam skirtame specialiajame šildomajame daiktų sandėlyje ! Jeigu vis dar abejojate ar nežinote, kur galėtumėte trumpesniam ar ilgesniam laikotarpiui priglausti savo asmeninius daiktus, rekomenduojame klientų pamėgtąją įmonę UAB “ Viacargus, kuri profesionaliai bei kruopščiai prižiūrės jūsų mantą. Jūs galėsite džiaugtis ne tik šia sandėliavimo paslauga, tačiau ir tuo, jog ši paslauga yra teikiama specialiame šildomame sandėlyje. Visa tai leis užtikrinti kokybišką bei saugų jūsų daiktų laikymą bei rūšiavimą minėtame specialiajame sandėlyje.

Pasitikėkite profesionalais !

Sandėliavimo paslaugos jūsų gyvenamojo būsto remonto metu

Ne paslaptis, jog nuolatinio gyvenamojo būsto priežiūra neretai išvargina. Tam, kad išlaikytumėte gražų bei tvarkingą būstą arba esant būtinybei sukurtumėte modernią aplinką bei interjerą, jūsų gyvenamojoje aplinkoje, tenka atlikti įvairius remonto darbus. Tačiau ši įmonė gali jums pasiūlyti laikinojo sandėliavimo paslaugą. Darbuotojai gali jūsų rūpesčius paversti kur kas mažesniais ir leisti jums visą dėmesį skirti namų remonto darbams. Klientai rekomenduoja bendradarbiauti su UAB “Viacargus “ !

Išvykstant į užsienio šalis

Šiandienos gyvenimo būdas, mus skatina daug judėti, nemažai keliauti. Galbūt jūs trokštate tiesiog paatostogauti svečiose šalyse? O galbūt sulaukėte patrauklaus darbo pasiūlymo užsienyje ? Nesijaudinkite, esant jūsų pageidavimui, UAB “ Viacargus “ geba suteikti ilgalaikio sandėliavimo paslaugas, pasirūpinti jūsų daiktais bei jų saugumu. Tereikia susisiekti su kokybiškas paslaugas teikiančios įmonės personalo darbuotojais ! Jie pasirūpins, kad atostogos šiltuose kraštuose ar jūsų karjera užsienyje, taptų greitai įgyvendinamu tikslu be jokių papildomų rūpesčių !

Keičiant gyvenamąjį būstą

Jeigu nusprendėte atsisveikinti su senuoju būstu ir nedvejodami keliaujate į naująją išsvajotąją gyvenvietę, jūs galite savo daiktus palikti įmonės sandėlio darbuotojams. UAB “ Viacargus “ žino, kokia smagi šventė – kartu su šeima kurti naujojo būsto interjerą ir drauge džiaugtis juo. Tad jie trokšta padovanoti jums šią šeimynišką akimirką !

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia