Pradinis Sportas Stalo žaidimai Rokiškyje vyko tarptautinės greitųjų šachmatų varžybos

Rokiškyje vyko tarptautinės greitųjų šachmatų varžybos

3824
0

14657379_1249255228430063_9042844259962467341_nRokiškyje vyko tarptautinės greitųjų šachmatų varžybos Rokiškio rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Į Rokiškio krašto muziejų susirinko 80 šachmatininkų iš Maltos, Jakablio, Rekzenės ir daugelio Lietuvos miestų.

Ukmergiškiai Normantas Noreika, Martynas Dolmantas ir Virginija Savickienė dalyvavo suaugusiųjų turnyre, o vaikų iki 12 metų grupėje žaidė mažieji Ukmergės šachmatininkai Liepa Šarkaitė, Agnė Mickūnaitė, Ugnė Šniuikaitė ir Benas Krikštaponis.

Martynas Dolmantas iškovojo pirmą vietą jaunių grupėje, Normantas Noreika liko ketvirtas, o Virginija Savickienė užėmė pirmąją vietą tarp moterų.

Vaikų turnyre kovingai žaidė aštuonmetė Agnė Mickūnaitė. Aplenkė savo amžiaus grupės ne tik mergaites, bet ir berniukus.Iškovojo pirmąją vietą tarp mergaičių iki 12 metų ir trečią vietą bendroje įskaitoje. Liepa Šarkaitė mergaičių grupėje iki 8 metų iškovojo antrą vietą, o Ugnė Šniuikiatė tarp mergaičių iki 12 metų užėmė trečiąją vietą.