Pradinis Sportas Kitas sportas Reguliarusis sezonas baigtas pralaimėjimu

Reguliarusis sezonas baigtas pralaimėjimu

2066
0

Trisdešimties rungtynių maratonas baigtas. Penktadienį Ukmergės „Olimpas“ sužaidė paskutines RKL reguliariojo sezono rungtynes. Deja, šio etapo užbaigti pergalingai nepavyko.

Jau anksčiau užsitikrinus trečią vietą turnyrinėje lentelėje „Olimpui“ paskutinis mačas prieš Vilniaus VKC nieko nelėmė. Tuo tarpu vilniečiams pergalė būtų leidusi užimti aukštesnę poziciją.

Dėl įvairių aplinkybių prieš mačą praretėjo „Olimpo“ sudėtis. Aikštėje neišvydome Simono Januškio, Andriaus Juknevičiaus, Roko Janicko. Tiesa, į aikštę po ilgo pertraukos grįžo Žygimantas Čiurinskas.

Motyvacijos nestokoję vilniečiai laimėjo pirmus tris kėlinius ir vos aštuoniese žaidusiems ukmergiškiams neleido pasvajoti apie pergalę. Galutinis mačo rezultatas – 78:59 VKC naudai.

Taigi, reguliarųjį RKL sezoną „Olimpas“ baigia su 20 pergalių ir 10 pralaimėjimų bei trečia vieta lentelėje. Tai leidžia mums patekti tiesiai į ketvirtfinalį. Šio etapo varžovai paaiškės, kai aštunfinalio seriją sužais Kauno VDU ir tie patys Vilniaus VKC krepšininkai.