Pradinis Aktualijos Pranešimai Rajono vienmandatėje apygardoje į Seimą panoro 8 politikai

Rajono vienmandatėje apygardoje į Seimą panoro 8 politikai

2888
0
Vilnius Seimas

Vilnius Seimas

Rugpjūčio 5 dieną baigiasi terminas, kada partijos ar pavieniai politikai gali pristatyti dokumentus dėl jų iškėlimo kandidatais ar pretendentais į kandidatus Seimo rinkimuose spalio 9 dieną. Tą dieną paaiškėjo, kad Ukmergės vienmandatinėje apygardoje kandidatuoti panoro 8 politikai.

Ukmergės vienmandatinėje apygardoje kandidatuos Darbo partijos sąraše 7 numeriu įrašyta Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašo pirmajame dešimtuke įrašytas kandidatas, buvęs Vilniaus miesto meras, buvęs europarlamentaras Juozas Imbrasas.

Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas Seimo narys Arūnas Dudėnas -37-as.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas, rajono tarybos narys Juozas Varžgalys partijos sąraše 44-as.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas Tomas Baginskas sąraše 112-as.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Agnė Balčiūnienė – 118-a.

Du kandidatai išsikėlė patys. Tai pretendentas į kandidatus Eduardas Zeziulevičius ir daugiamandatėje apygardoje įrašyta į Lietuvos centro partijos sąrašus, tačiau vienmandatėje Ukmergės rinkimų apygardoje atstovaujanti tik save, rajono tarybos narė Nijolė Giedraitienė.

Dar keletas rajono politikų įrašyti į partinius sąrašus. Darbo partijos sąraše, rajono tarybos narys Darius Varnas įrašytas 91 numeriu. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) sąraše įrašytas rajono tarybos narys Regimantas Baravykas. Socialdemokratų sąraše Seimo narys Kazys Grybauskas 57-as, rajono mero pavaduotoja Klavdija Stepanova – 63-ia.

Sąrašai, kaip ir vietos juose, dar gali keistis. Galutinius sąrašus kurios partijos ir politikai kandidatuoja į Seimą daugiamandatėje ir vienmandatėse apygardose Vyriausioji rinkimų komisija paskelbs likus mėnesiui iki rinkimų – rugsėjo 9 dieną.

vilkmerge.lt

lt.wikipedia.org nuotr.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia