Pradinis Kultūra Anonsai Pristatys Ukmergės Senojo (nebe)Knygyno idėją ir koncepciją

Pristatys Ukmergės Senojo (nebe)Knygyno idėją ir koncepciją

92
0
Vlado Šlaito viešoji biblioteka pristatys Ukmergės Senojo (nebe)Knygyno idėją ir koncepciją.
Bibliotekos misija yra aktyviai dalyvauti bendruomenės gyvenime, įsitraukti į vietos aktualijas, kurti šiuolaikišką ir inovatyvią, atvirą krašto pažinimui erdvę. Šiuo metu tokią erdvę ir kuriama Ukmergės Senajame (nebe)Knygyne.
Renginio metu bus atidaryta Violetos Bubelytės ir Vadim Šamkov fotografijų paroda.
Nuo šiol ukmergiškiams gerai žinoma VILKAMIRGĖS GALERIJA veiks Ukmergės Senajame (nebe)Knygyne.
Pagrindinė galerijos veiklos kryptis – profesionalaus meno sklaida. Kadangi profesionalumą matuojame ne tik pagal formalųjį išsilavinimą, bet ir pagal kūrybos gylį, galerijoje pristatome ne tik žinomų menininkų, bet ir niekam nežinomų, meno nestudijavusių, tačiau kūrybai pasišventusių kūrėjų parodas. Šiuo metu vykdome Lietuvos autsaiderių meno (angl. outsider art, pranc. art brut) tyrimą, todėl galerijoje bus rengiamos autsaiderių meno parodos.
Savo veiklą pristatys VšĮ „Nekarūnuotas“. Tai – organizacija, siekianti sukurti jaukią ir kūrybišką bendruomeninę erdvę, kurioje vyktų kultūrinės bei kūrybinės veiklos, skirtos ukmergiškiams ir miesto svečiams. Atidarymo metu surengs simbolinę meninę akciją „Sujunk: Sena-nauja“.
Koncertuos muzikos mylėtojai Odi & Haris! Šis ukmergiškių duetas unikalus tuo, kad nors koncertuoja tik dviese, tačiau sukuria jausmą lyg kūrinius atliktų visa grupė: klavišiniai, būgnai, bosinė gitara, elektrinė gitara ir pritariamasis bei pagrindinis vokalai.
Haroldo Liumparo garso režisūros įgūdžių dėka esamuoju metu pasitelkiant „loop“ techniką sujungiami įvairių instrumentų garsai, kuriuos papildo atlikėjos Odilijos Murauskaitės vokalas. Menininkai šioje vietoje koncertuos jau nebe pirmą kartą, tad ir vėl pajusime atgimstančią Senojo Knygyno dvasią…
Mes žinome, kad daugumai ukmergiškių ši vieta yra svarbi ir brangi, tad ateikite kartu atverti duris naujam kultūriniam projektui mūsų mieste!
Atidarymas: Birželio 13 d. 17.00 val. Kęstučio aikštė 8-8, Ukmergė, Senasis knygynas.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia