Pradinis 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Nukentėjo automobilis; Vairavo neblaivi; Pasigedo kumelės…

POLICIJOS SUVESTINĖ: Nukentėjo automobilis; Vairavo neblaivi; Pasigedo kumelės…

2087
0

Rugsėjo 16 dieną, apie 09:00 val., išėjusi į kiemą, Klaipėdos g. , Ukmergėje ir priėjusi prie savo automobilio ,,BMW 730″, stovėjusio aikštelėje, namo kieme, moteris pastebėjo, kad nuo kėbulo yra atplėšti galinis ir priekinis bamperiai, atplėštas kuro bako dangtelis, dešinė stogo apdaillos juosta, kažkokiu aštriu daiktu įdaužti bagažinės ir variklio dangčiai, stogas, subraižytas kėbulas, žibintai. Taip pat pavogti abiejų šoninių veidrodėlių stiklai. Padaryta žala siekia 3000 eurų. Automobilis draustas KASKO draudimu.

Rugsėjo 16 dieną, apie 13.31 val., Ukmergės r. Veprių sen. miške netoli Sietynų k. grybaudamas mirė vyras, gim. 1950 m. Apžiūrėjus vyro lavoną išorinių smurto žymių nerasta. Sunkiomis ligomis nesirgo. Apie vyro mirtį pranešė sugyventinė. Pradedamas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Rugsėjo 16 dieną, apie 16.40 val., Ukmergės m. Žiedo g., automobilių stovėjimo aikštelėje moteris, gim. 1950 m., neblaivi vairuodama automobilį VW GOLF, atsitrenkė į stovėjimo aikštelėje paliktą automobilį, TOYOTA YARIS ir jį apgadino. Alkoholio kiekio matuokliu moteriai nustatytas 1.93 promilės girtumas.

Rugsėjo 16 dieną, apie 8.00 val., Ukmergės raj., Veprių sen., Ruginių km., moteris, gim. 1973 m., nuėjusi į ganyklą pasigedo buvusios pririštos grandine, 11 metų amžiaus, sartos spalvos, kairės akies neturinčios kumelės. Žala 2000 eurų.

Rugsėjo 17 dieną, apie 13.00 val., Ukmergės r., Siesikų sen., Siesikų mstl., savo namuose, ant sofos buvo rastas miręs vyras, gim. 1951 m. Apžiūrėjus lavoną, ant jo kūno jokių išorinių smurto žymių nerasta. Pradedamas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Rugsėjo 18 dieną, apie 1.00 val, Ukmergėje, Gogolio g. atvykusi GMP brigada konstatavo vyro, gim. 1937 m. mirtį. Ant mirusios dešinės kojos yra senos negyjančios dvi žaizdos. Apžiūrėjus lavoną išorinių smurto žymių nerasta, pas šeimos daktarą nesilankė. Pradedamas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Ukmergės policijos informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia