1220
    0

biatlonas-Vilniaus VPK

Gegužės 9 dieną vyko policijos taikomojo biatlono čempionatas.

Vilniaus apskrities VPK komandai atstovavo ir ukmergiškis Tomas Zimblys. Vilniaus apskrities VPK komanda šiame čempionate tapo nugalėtoja.

Į Vilniaus apskrities VPK komandą Ukmergės r. policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas T.Zimblys buvo pakviestas po apskrityje vykusių atrankinių varžybų. Šiose varžybose ukmergiškis iškovojo antrą vietą. Biatlono varžybose 2 km distanciją,  su dviem ugnies linijomis (po 5 šūvius kiekvienoje) ukmergiškis, susumavus baudas, įveikė per 8 min. 18 s.

Respublikiniame čempionate T.Zimblys pagerino rezultatus ir distanciją įveikė per 7 min. 43 s. Susumavus asmeninius rezultatus, T.Zimbliui atiteko ketvirtoji vieta. Komandinėje įskaitoje Vilniaus apskrities VPK komanda buvo pirmoji.

T.Zimblys puikiai pasirodė ir Taikomosios trikovės čempionatas, kuriame taip pat atstovavo Vilniaus apskrities VPK komandą. Sportininkai jėgas išbandė šaudymas, prisitraukimų prie skersinio ir 3 km bėgimo rungtyse. Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo Vilniaus apskrities VPK sportininkai.

Nuotraukoje T.Zimblys – trečias iš kairės.