Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga POILSINĖ KELIONĖ Į SAULĖTĄJĄ TURKIJĄ: KOKĮ KURORTĄ RINKTIS?

POILSINĖ KELIONĖ Į SAULĖTĄJĄ TURKIJĄ: KOKĮ KURORTĄ RINKTIS?

251
0

Tenka pripažinti, Lietuvoje kainos… Kandžiojasi. O štai tarptautinio turizmo sektoriuje pastebimos išties viliojančios tendencijos. Atostogas šiltuose kraštuose galima įsigyti už tikrai patrauklią sumą. O populiariausių krypčių topuose, be jokių abejonių, karaliauja pigios kelionės į Turkiją. Žmonės šią šalį renkasi dėl puikaus klimato, pasakiško grožio jūros, žavių kurortinių miestelių ir, žinoma, aukštos klasės viešbučių, siūlančių poilsį su „viskas įskaičiuota“ paslauga.

Ketinate poilsiauti Turkijoje? Svarstote, kokį šios šalies kurortą pasirinkti? Pristatome kelis, pačius populiariausius.

ANTALIJA – PUIKI KRYPTIS NE TIK POILSIUI, BET IR PAŽINIMUI

Antalija – vienas iš populiariausių Turkijos kurortų, kasmet pritraukiantis daug turistų iš viso pasaulio. Ne išimtis ir lietuvaičiai: juk mūsų kelionių organizatoriai siūlo tiesioginius skrydžius tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno.

Kuo patraukli Antalija? Pirmiausia, šis miestas gali pasigirti nuostabaus grožio Viduržemio pakrante ir pasakiško grožio gamtos apsuptimi. Ir tai dar tikrai ne viskas: gyvenimas čia tiesiog verda. Galybė aukšto lygio viešbučių, įvairiausių parduotuvėlių, kavinių, restoranų, naktinių klubų, pramogų erdvių – nuobodžiauti Antalijoje tikrai nėra kada.

O jeigu norite suderinti poilsinės kelionės patirtį su pažinimo džiaugsmu, Antalijoje siūlome aplankyti šiuos turistų pamėgtus kampelius:

  • Tai – Antalijos senamiestis, žavintis savo architektūra, siauromis gatvelėmis, šurmuliu ir muziejais.
  • Dudeno kriokliai. Antalijos apylinkėse šniokščiantys kriokliai itin vilioja turistus. Krioklių yra du: vienas aukštutinis, su kaskadomis, apsuptas uolų ir augmenijos. Kitas – žemutinis. Jo vanduo krenta tiesiai į jūrą. Neapsakomo grožio vaizdas.
  • Archeologijos muziejus. Jei norite praleisti turiningą dieną ir sužinoti ką nors naujo, verta aplankyti šį muziejų. Čia pamatysite galybę eksponatų, kurie sudėti chronologine tvarka nuo pat Senovės laikų. Istorijos dvelksmas, mitologija, turtai – išties sužinosite daug įdomybių.
  • Antalijos uostas. Jeigu jus žavi laivai, valtys, žvejai, sūrus vandens kvapas ir kirai, verta aplankyti Antalijos uostą. Čia apstu ne tik gražių vaizdų, bet ir kavinukių. Beje, rekomenduojame išsinuomoti laivelį ir juo pasiplaukioti – Antalija atsivers iš naujos perspektyvos.

Beje, jeigu norite kelionę įsigyti pigiau, rekomenduojame pasidomėti paskutinės minutės pasiūlymais į Antaliją. Tiesa, lagaminus susikrauti teks ganėtinai greitai. Bet juk tame yra nemažai žavesio, tiesa?

BODRUMAS – JAUKI ATMOSFERA IR PRABANGOS DVELKSMAS

Antalijoje jau esate buvę? Jei taip, kodėl per šias atostogas nenuvykus į Bodrumą? Šis Turkijos miestas įsikūręs vaizdingame pusiasalyje, kuriame susitinka Viduržemio ir Egėjo jūros. Atmosfera šiek tiek primena Europos pajūrio kurortus – švaru, tvarkinga ir be galo gražu.

Nuostabaus grožio paplūdimiai, karališki viešbučiai, nedidelės parduotuvėlės ir didžiuliai prekybos centrai, platus restoranų ir barų pasirinkimas, nuotaikingas naktinis gyvenimas – Bodrumo kurortas tikrai sužavės tiek romantiškai nusiteikusias poreles, tiek pašėlti norinčias draugų kompanijas.

ALANIJA – MIESTAS, GALINTIS PASIGIRTI NEBRANGIŲ VIEŠBUČIŲ GAUSA

Jums aktuali nebrangi kelionė į Turkiją? Siūlome atidžiau peržvelgti kelionių organizatorių pasiūlymus atostogoms Alanijoje. Šis miestas garsėja pasakiškais gamtos vaizdais, tvarkingais paplūdimiais ir… Dideliu ekonominės klasės viešbučių pasirinkimu! O kur dar pašėlęs naktinis gyvenimas, jaukus senamiesčio labirintas, parduotuvių ir kavinių gausa. Beje, maudynių sezonas Alanijoje trunka nuo pat balandžio iki lapkričio mėnesio. Idealus kurortas tingioms, saulėtoms ir, svarbiausia, nebrangioms atostogoms!

MARMARIS – NIEKADA NEMIEGANTIS KURORTAS

Marmaris – tai miestas, kurį supa kvapnūs pušynai, didingi kalnai ir turkio spalvos Egėjo jūra. Vis dėlto, šį kurortą turistai renkasi ne tik dėl atvirutę primenančių gamtos vaizdų, bet ir dėl nuotykių ir pramogų gausos. Juk ne veltui sakoma, kad sezono metu Marmaris – tai kurortas, kuris niekada nemiega.

Galybė naktinių klubų, barų, paplūdimio vakarėlių – čia nuobodžiauti tikrai nebus kada. Tiesa, Marmaris vilioja ne tik pramogautojus, bet ir gastronominius keliautojus. Egėjo jūros pakrantėje slepiasi daug puikių restoranų, siūlančių paragauti tiek tradicinių šalies valgių, tiek europiečio skoniui pritaikytų patiekalų.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia