Po avarijos šilumos trasoje dalis namų buvo be šilumos ir karštos vandens

  1237
  0
  silumos_tinklu_avarija_3
  silumos_tinklu_avarija_3
  Šiandien nuo 13 iki 17 valandos be šilumos ir karšto vandens buvo likę mokykla darželis „Varpelis”, Stoties g. 8 namas, bei daugiabučiai Kauno gatvės 41, 39a, 39b, 39, 45 namai ir Žiedo gatvės 5B, 3A, 3 namai.

  Kaip vilkmerge.lt paaiškino UAB „Ukmergės šiluma” direktorius Raimondas Ragauskas, avarija šilumos trasoje ties 41 Kauno g. daugiabučiu, pastebėta vakar. Pagal tarp UAB „Ukmergės šiluma” ir UAB „Izobara” sudarytą ilgalaikę sutartį, įvairius gedimus šilumos ūkyje šalina „Izobara”. Prie minėto namo atvykę bendrovės darbuotojai nustatė vietą, kurioje trūko trasa. Ją atkasus paaiškėjo, jog 30 m trasos yra visiškai susidėvėjusi.

  Užsandarinus trūkusią vietą, buvo nuspręsta pakeisti visą susidėvėjusią trasos dalį, aiškino R. Ragauskas.

  Šiandien, bendrovės „Izobara” darbuotojai pirmiausia atkasė seną trasą. Tuomet buvo sustabdytas šilumos ir karšto vandens tiekimas minėtiems namams. Iki 17 val. „Izobaros” darbuotojai išardė seną ir paklojo naują trasą. Maždaug apie 17.30 val. buvo atnaujintas šilumos ir karšto vandens tiekimas. R. Ragauskas nesureikšmino šio įvykio. Juk ir žmonės suserga, sakė bendrovės direktorius.

  Kaip vilkmerge.lt informavo šalia avarijos vietos gyvenantys gyventojai, šiuo metu UAB „Izobara” darbuotojai jau išvyko. Pakeista trasa nakčiai palikta neužkasta.

   

  vilkmerge.lt
  silumos_tinklu_avarija_1
  silumos_tinklu_avarija_2
  silumos_tinklu_avarija_4
  silumos_tinklu_avarija

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia