Pergalės ant tatamių

1364
    0

20111126123

Šiauliuose vykusiose sambo pirmenybėse ir Kėdainiuose vykusiame dziudo turnyre, skirtame Lietuvos karių dienai paminėti, sėkmingai pasirodė Sporto centro jaunieji sportininkai, iškovoję ne vieną medalį.

Šiauliuose vykusiame turnyre dalyvavo daugiau kaip 100 sportininkų iš įvairių šalies miestų bei rajonų. 16 ukmergiškių turnyre pasirodė sėkmingai – iškovojo 5 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Čempionais tapo Eimantas Dagys, Deividas Gilys, Klaudijus Aukštuolis, Ernestas Sakas, Laurita Bytautaitė. Sidabro medalius iškovojo Žigimantas Ramaška, Eglė Venskutė. Bronzos – Daivaras Vaitonis, Mindaugas Efimovas, Daumantas Rasimavičius ir Aivaras Simonaitis.

Šiuos sportininkus treniruoja Artūras Sakas, Eugenijus Simonaitis, Viktor Kočetov, Rimantas Lenartavičius.

Kėdainiuose vykusiame turnyre rungėsi per 320 sportininkų, tarp jų 24 ukmergiškiai. Jie šiame turnyre  iškovojo tris sidabro ir vieną bronzos medalį.

Geriausiai iš mūsų Sporto centro imtininkų sekėsi Brooklyn Tričiui (svorio kategorija iki 22 kg, jaunesnioji amžiaus grupė), Pijui Vasiliauskui (svorio kategorija iki 30 kg, jaunesnioji amžiaus grupė) ir Jonui Olisevičiui (svorio kategorija iki 50 kg, vyresnioji amžiaus grupė). Šie sportininkai, įveikę visus varžovus, pateko į finalus. Šiose kovose jiems teko pripažinti varžovų pranašumą ir jiems atiteko sidabro medaliai.

Bronzos medalį iškovojo Jonas Lobinas (svorio kategorija iki 24 kg, jaunesnioji amžiaus grupė).

Šiuos sportininkus treniruoja Eugenijus Simonaitis.

Sportininkai varžybų metu „pačiupinėjo“ tikrus Lietuvos karių ginklus, susipažino su karių kasdienybe bei mokymais, pasivaišino kareiviška koše.