Paskutiniais metimais palaužta Akmenė

2355
0

Ukmergės „Olimpo“ žaidėjai penktadienio vakarą iš Akmenės grįžta laimingi. Čia įveikta Akmenės „Cemento“ ekipa.

Dešimtąją pergalę Regionų krepšinio lygoje iškovoję ukmergiškiai į Akmenę išvyko vos aštuoniese – dėl įvairių priežasčių komandai negalėjo padėti keli krepšininkai, tačiau aikštėje jau pasirodė iš Belgijos grįžęs Eduardas Rogačiovas.

Apie pusantro kėlinio pirmavo šeimininkai, kurie buvo susikrovę net dviženklę persvarą. Tačiau antrame ketvirtyje „Olimpas“ šovė į priekį ir laimėjo atkarpą 14:0. Galingas ukmergiškių žaidimas tęsėsi ir trečiame kėlinyje, kurio metu pirmavome net 17 taškų skirtumu.

Deja, persvaros išsaugoti nepavyko ir nuo pat ketvirto ketvirčio pradžios aikštėje vyravo lygi kova. Pirmavo tai vieni, tai kiti. Likus vienai minutei Akmenės „Cementas“ turėjo trijų taškų pranašumą.

Dominykas Zupkauskas pataikė taiklų dvitaškį, komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis ir likus žaisti keturias sekundes Simono Januškio taiklus metimas persverė rezultatą „Olimpo“ naudai. Galiausiai po varžovų klaidos Rokas Janickas įtvirtino komandos pranašumą. Puiki pergalė rezultatu 83:80.

Rezultatyviausiai „Olimpo“ gretose žaidė E. Rogačiovas, pelnęs 22 taškus (7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai), R. Janickas ir D. Zupkauskas įmetė po 15 taškų.

Varžovų komandoje daugiausia taškų pelnė Audrius Povilaitis – 25, Evaldas Radinovas – 24.

Kitas rungtynes Ukmergės „Olimpas“ žais šeštadienį, 14 valandą, namuose.