Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Pasirūpinkite burnos higiena

Pasirūpinkite burnos higiena

565
0

Burnos higiena reikalauja nuolatinio kruopštaus rūpesčio. Tik kruopščiai valant dantis, lankantis pas odontologus patikrai galima mėgautis gera burnos ertmės sveikata be jokių susirgimų. Kadangi burnos ertmė ypatingai imli įvairioms ligoms ir linkusi kaupti apnašas bei bakterijas, reikėtų skirti jos priežiūrai ypatingą dėmesį naudojant patikimas dantų valymo priemones, nepagailėti truputį daugiau pastangų ir laiko.

Skaitydami toliau sužinosite, kaip užtikrinti gerą dantų priežiūrą ir kur kreiptis visais priežiūros klausimais.

Kruopštus dantų valymas kasdien

Pirmasis ir pats svarbiausias geros priežiūros komponentas yra kasdienis kruopštus valymas. Šis veiksmas priklauso tik nuo jūsų pasiryžimo ir motyvacijos, tad gerą burnos ertmės sveikatą galite užsitikrinti patys. Kruopščiai valyti dantis nereiškia vien brūžinimo dantų šepetėliu ir dar, geriausiu atveju, skalavimo burnos skysčiu. Reikia kruopščiai valyti ir tarpdančius, naudoti dantų siūlą, dantų šepetėliu apeiti visas sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas, liežuvį.

Pagrindinis tikslas yra pašalinti iš burnos ertmės kiek įmanoma daugiau mikrobų ir nešvarumų. Juk būtent jie išprovokuoja susirgimus, ilgainiui gali virsti dantų akmenimis ir sukelti daug problemų. Valyti dantis reikėtų kiekvieną rytą ir vakarą. Jeigu kurį nors kartą praleisite – nieko tokio, tačiau formuojantis ilgalaikiam įpročiui nesivalyti dantų ryte arba prieš miegą, galite sau išties pakenkti.

Profesionalios burnos ertmės higienos procedūros

Deja, taip jau yra, kad net pačios patikimiausios dantų priežiūros priemonės pilnai nepašalina iš burnos ertmės visų nešvarumų. Čia neapsieisite be odontologo, arba burnos higienisto pagalbos, kuris atliks apžiūrą ir patars, kas jums labiausiai tiktų individualiu burnos ertmės priežiūros atveju. Juk kiekvieno žmogaus dantys kiek kitokie, ženkliai skiriasi ir esama dantų būklė, polinkis į vienus ar kitus susirgimus.

Be kruopštaus kasdienio dantų valymo dar rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. Ši procedūra atliekama odontologijos klinikose, jos kaina nėra didelė. Rekomenduojama atlikti burnos higieną bent 2 kartus per metus – tuomet palaikysite nepriekaištingą burnos ertmės švarą ir su didesnėmis problemomis nesusidursite.

Daugiau apie burnos higieną sužinosite: https://vingioklinika.lt/

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia