Pasaulyje penkta, Lietuvoje – pirma vietos

1276
    0

DSC 5247

Sporto klubo „Vilkas“ sportininkai per vieną savaitgalį sėkmingai pasirodė dviejose svarbiose varžybose.

Slovakijos sostinėje Bratislavoje vykusiame pasaulio jaunimo kikbokso čempionate dalyvavusi Lietuvos rinktinė, kurią treniravo Vadim Zelev, buvo sudaryta iš 5 sportininkų. Čempionate dalyvavo 2250 dalyvių iš 59 valstybių. Ukmergiškis Mantas Gelūnas, pasiekęs ketvirtfinalį susitiko su Serbijos atstovu, kuris, padedant teisėjams, kovą laimėjo 2:1. Tai jaunajam „Vilko“ atstovui užkirto kelią į pusfinalį – jis liko penktas.

DSC 5281

Tai, jaunajam sportininkui, pasak trenerio V. Zelev, pirmas pasaulio čempionatas. Kitais metais sportininko laukia kovos Europos čempionate.

Tą patį savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių bokso čempionatas, kuriame kovojo 1998-1999 metų gimimo sportininkai. „Vilko“ atstovas Paulius Keraitis, laimėjęs zonines varžybas Vilniuje, finale Klaipėdoje pirmoje kovoje nugalėjo sportininką iš Šilutės. Finale, nors ir sunkiai, bet išplėšė pergalę prieš alytiškį. P. Keraičiui tai buvo pirmasis bokso čempionas.