Pradinis Kultūra Renginiai Parodoje – tikras „LIEPOS ŽYDĖJIMAS“

Parodoje – tikras „LIEPOS ŽYDĖJIMAS“

2389
0
D. Aukštuolytės darbų paroda

D. Aukštuolytės darbų paroda

Jasiuliškių socialinės globos namuose eksponuojama „keliaujanti“ paroda, kuri mažiau nei prieš mėnesį atkeliavo iš Vlado Šlaito viešosios bibliotekos. Ekspozicijoje – Antano Smetonos gimnazijos moksleivės Deimantės Aukštuolytės medžio drožybos darbų paroda „Liepos Žydėjimas“.

Tai iš šviesaus liepos kamieno drožtos verpstės, suvenyrinės dėžutės, pjaustymo lentelės. Darbai traukia akį savo meniškumu, ornamentų įvairove, tarsi  jaustum liepų svaigų kvapą. Ir išties unikali, sulaukusi didelio lankytojų aktyvumo, susidomėjimo, sukėlusi diskusijų ir aptarimų bangą. Visi apsilankę ir  apžiūrėję parodos darbelius, stebėjosi jaunos, gležnutės mergaičiukės darbštumu, kruopštumu, kūrybiniais gebėjimais ir  negalėjo patikėti, kad tai vos šešiolikos sulaukusios moksleivės kūrybos šedevrai. Deimantę lankytojai pavadino „Mažuoju talentu“, o atsiliepimų sąsiuvinyje linkėjo: sėkmės, tobulėti,  nesustoti kurti, lauks naujų darbų, siekti  tikslo, nenuleisti rankų, džiuginti ne tik mūsų rajono gyventojus, bet ir  gražiąją Lietuvėlę aplankyti savo nuostabiais darbais.           

d. aukstuolytes darbų paroda

Dėkojame autorei už puikią parodą, kuri suteikė mūsų globos namų visai bendruomenei puikų reginį, leido pajusti daug gražių emocijų, išvysti veiduose šypsenas, išgirsti prisipažinimų, kad kažkas kažką panašaus kadaise mėgino, bet pritrūko kantrybės… Tegul gėris, laimė, meilė ir šviesa lydi visur ir visada, o svajonės lai pildosi – pamažu ir paslapčia.

 

Vilma Belapetravičienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Jasiuliškio kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Autorės nuotraukos

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia