Pradinis Sportas Kitas sportas Olimpinė diena 2022

Olimpinė diena 2022

1059
0

Kaune vyko didžiausia vasaros sporto ir pramogų „Olimpinės dienos 2022“ šventė. Tai buvo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos olimpinio fondo ir Kauno miesto savivaldybės organizuotas renginys. Uždegus simbolinę olimpinę ugnį susirinkusius sveikino LTOK prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, pozityvia energija dalijosi Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Šventės dalyvius sveikino Kauno miesto vicemeras Mantas Jurgutis.

Šventėje buvo organizuota daugiau nei 100 įvairiausių veiklų. Iškart po šventinio atidarymo prie starto linijos stojo „Olimpinės dienos bėgimo“ varžybų dalyviai. Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijos ir „Šilo“ progimnazijos mokyklų mokiniai bėgo lietuvišką olimpinę mylią. Po bėgimo ukmergiškiai susitiko su olimpine čempione Vida Venciene, kuri savo sportinę karjerą pradėjo Taujėnų mokykloje.

Renginio metu buvo apdovanoti Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai. Ukmergės rajonas buvo minimas daugiausia kartų. Mokyklų atstovai septynis kartus lipo ant scenos atsiimti laimėtų taurių. Taujėnų gimnazijai įteiktos dvi pirmosios vietos taurės: miestų antroje grupėje ir kaimo vietovių gimnazijų ir vidurinių mokyklų grupėje. Taip pat mokykla pripažinta daugiausia mokinių įtraukiusi į Lietuvos mokyklų žaidynes ir antrosios vietos taurė tarp rajonų kaimo vietovių mokyklų. Tai aktyvaus sporto mokytojo Regimanto Verbicko, uždegančio vaikus sportuoti, rezultatas. Pagrindinių mokyklų, progimnazijų grupėje pirmoji vieta – „Šilo“ progimnazijai. Antrosios vietos apdovanojimas, antroje miestų grupėje skirtas Jono Basanavičiaus gimnazijai,

Sporto mokytojai ruošę mokiniu varžyboms: Regimantas Verbickas, Julius Butkus, Anželika Martikonienė, Saulius Grigas, Vilma Grigienė, Rasa Ordavičienė.

Šių aktyvių sporto mokytojų dėka, antroje savivaldybių grupėje, Ukmergės rajonui įteita pirmosios vietos taurė.

Po apdovanojimų šventės dalyviai galėjo išbandyti pačias įvairiausias sporto šakas su olimpiečiais ir garsiais sportininkais.

Dalia Tamošauskienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia