Pradinis Sportas Krepšinis „Olimpas“ nukovė „Omegą“ ir įsitvirtino 3 vietoje

„Olimpas“ nukovė „Omegą“ ir įsitvirtino 3 vietoje

2813
0
Dainiaus Vyto nuotr.

Penktadienį Ukmergės „Olimpas“ trumpam persikėlė į „Šilo“ pagrindinės mokyklos salę. Nedidelėje erdvėje galingai skambėję fanų šūksniai padėjo komandai iškovoti svarbią pergalę.

Ukmergiškiai nuo pirmų minučių rodė, kad yra vertesni pergalės. Galinga mūsų gynyba sukaustė varžovus. Per pirmą mačo pusę jie suklydo net 15 kartų. Puolime kauniečius žudė net 27 taškus per pirmus du kėlinius pelnęs Eduardas Rogačiovas. Sėkminga pradžia leido turėti dešimties taškų pranašumą prieš didžiąją pertrauką.

Vaizdas antroje dalyje keitėsi nedaug. Kauno „Omegos“ krepšininkai ukmergiškių pranašumo nemažino. Nors antroje dalyje varžovai sustabdė E. Rogačiovą, „Olimpas“ mačą laimėjo užtikrintai. Finalinė sirena užfiksavo ukmergiškių pergalę rezultatu 89:79.
Daugiausia taškų „Olimpo“ ekipoje pelnė E. Rogačiovas 27, Andrius Juknevičius pridėjo 17.

Tai buvo 16 ukmergiškių pergalė. Po jos lenkiame ketvirtoje vietoje esančią „Omegą“ dvejais laimėjimais. Kitas rungtynes „Olimpas“ rytoj žaidžia išvykoje prieš „Neptūną-2“.