Pradinis Lietuvos naujienos Nustatytos UAB „Ukmergės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bazinės kainos

Nustatytos UAB „Ukmergės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bazinės kainos

1513
0
vilkmerge.lt nuotr.
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė UAB „Ukmergės vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bazines kainas antriesiems bazinės kainos galiojimo metams: vartotojai, atsiskaitantys už paslaugas bute, mokės 3,22 Eur/m3 (be PVM).
UAB „Ukmergės vandenys“ bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute, Eur/m3 (be PVM)
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kainos pokytį lėmė mažesni realizuoti geriamojo vandens ir sutvarkomų nuotekų kiekiai, įvertintos didesnės nusidėvėjimo (amortizacijos) sąnaudos, pradėjus naujai eksploatuoti ilgalaikį turtą ir priskaityta investicijų grąža, elektros energijos, darbo užmokesčio sąnaudos ir kitos būtinosios sąnaudos, reikalingos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų užtikrinimui.
Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 0,8 proc. proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.
VERT nustatytas kainas bendrovė taikys po 30 kalendorinių dienųtai yra nuo 2024 m. balandžio 1d.​
Išsamiai susipažinti su VERT 2024-02-28 posėdžio medžiaga galite https://www.vert.lt/Puslapiai/posedziai/2024-02-28/Tarybos-pos%C4%97dis-(nuotoliniu-b%C5%ABdu).aspx
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia