Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Nebijokite išdrįsti: unikalūs vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai

Nebijokite išdrįsti: unikalūs vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai

655
0

Jei prakalbome apie amžinybę, jai tinka klasika – geltonojo, baltojo ar rožinio aukso soste įsodintas skaidrus ir šviesos kibirkštis aplinkui skleidžiantis deimantas. Toks, kuris visada madingas. Tačiau juvelyrai pataria išdrįsti ir nebijoti rinktis unikalių žiedų: juodų, išskirtinės tekstūros. Ar net nešioti juos ne ant bevardžių pirštų, o, pavyzdžiui, dėvėti kaip pakabuką ant grandinėlės.

Gyventi šia diena

Dveji pastarieji metai parodė, kad ateitis – nenuspėjama. Mūsų gyvenime keitėsi daugybė dalykų – gyvenimo būdas, įpročiai, vartojimas ir… mados! Tie, kas planavo vestuves ar sužadėtuves, o vėliau jas nukėlė geresniems laikams, suprato vieną svarbų dalyką – gyventi turime šia diena. Todėl pamirškime baimes, ką pagalvos kiti, ir rinkimės tai, ko tikrai trokšta mūsų širdys. Na, o tai – unikalūs vestuviniai žiedai, kurie jūsų meilės istoriją pavers dar įdomesne.

Taigi, gyvenimas šia diena ir šia akimirka persikėlė ir į sužadėtuvių bei vestuvinių žiedų tendencijas. Bent jau taip teigia juvelyrai, pastebintys, kad sužadėtiniai ir jaunavedžiai ieško ypatingų žiedų, kurie pasižadėjimo vienas kitam akimirką padarytų nepamirštamą. Tiesa, jei ketinate pirštis, kaip sužinoti merginos žiedo dydį padės speciali lentelė ir išmatavimo būdai.

Drąsūs sprendimai

2022-ieji atrodo išties šviesesni nei buvusieji metai, todėl nebijokite drąsių sprendimų. Juvelyrai teigia, kad šių metų sužadėtuvių tendencija – masyvesni, centriniu deimantu puošti žiedai. Populiariausios formos – klasikinis apvalus deimantas, ovalo ir kriaušės formos. Aukso užduotis – ne puikuotis savimi, o išryškinti deimantą.

Buvo laikas, kai vestuvių dieną nuotakas puošdavo vienintelis papuošalas – vestuvinis žiedas. Atrodo, ši tradicija taip pat iškeliauja į būtąjį laiką. Vestuvių ir sužadėtuvių žiedus jau tapo įprasta derinti. Jungiamasis akcentas labai gražus net ir tada, kai vestuvių ir sužadėtuvių žiedai nešiojami ant skirtingų rankų.

Juvelyrai pabrėžia, kad prie sužadėtuvių žiedo itin tinka vestuvinis žiedas-deimantų juostelė. Deimantais puoštą žiedą jie paryškina, suteikia puošnumo, spindesio ir prabangos.

Investicija

Labai svarbu nepamiršti dar vieno dalyko: sužadėtuvių žiedai – ne tik meilės gestas, ne tik papuošalas, bet ir vertinga investicija. Galbūt kaip tik dėl to po karantino pasaulyje stebima nauja tendencija – sužadėtuvių žiedams išleidžiama 25-30 proc. daugiau lėšų nei prieš pandemiją.

Per karantiną žmonės įvertino prioritetus, pamatė, kas iš tiesų vertinga, o kas – niekam nereikalingos smulkmenos. Todėl, net ir dovanų ekspertai pastebi, kad žmonės vis rečiau savo artimiesiems dovanoja smulkmenas, o vietoje to – vertingus  ir praktiškus pirkinius. Tikėtina, kad tokios smulkmenos kaip pliušiniai meškiukai merginai, liks tik paauglių tarpe, o suaugę vyrai savo damoms vis dažniau dovanos papuošalus, prabangius kvepalus ir kitus vertingus, praktiškus sprendimus.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia