Pradinis Sportas Krepšinis „NARBUTO“ VAIKŲ KREPŠINIO TAURĖ

„NARBUTO“ VAIKŲ KREPŠINIO TAURĖ

3923
0
Didžiosios NARBUTO taurės finalo dalyviai Ukmergės SC 2 ir Kėdainių SC komandos (Ukmergės komanda – žaliomis aprangomis), UAB Narbutas Furniture Company Personalo ir biuro vadovė Jolanta Kuprionienė.
Didžiosios NARBUTO taurės finalo dalyviai Ukmergės SC 2 ir Kėdainių SC komandos (Ukmergės komanda – žaliomis aprangomis), UAB Narbutas Furniture Company Personalo ir biuro vadovė Jolanta Kuprionienė.

„NARBUTO“ taurė – vaikų krepšinio (berniukų gim. 2004-2005 m.) varžybos, vyksiančios ne tik Ukmergėje, bet ir Kėdainiuose, Utenoje, Kupiškyje, Jonavoje. Nuo 2017 metų spalio iki šių metų gegužės mėnesio, šešios jaunųjų krepšininkų komandos varžėsi dėl UAB Narbutas Furnitute Company įsteigtos taurės ir apdovanojimų.

Šią krepšinio šventę organizavo Ukmergės SC sporto mokytojas Vitalijus Martikonis. Penkiose Lietuvos rajonuose varžėsi šešios komandos: Ukmergės SC-1, Ukmergės SC-2, Kėdainių SC, Jonavos KKSC, Utenos DSC ir Kupiškio KKSC. Kurios dviem ratais, namuose ir išvykoje, sužaidė 30 rungtynių. O gegužės 25 ir 26 dienomis visos komandos susirinko Ukmergėje, kur buvo surengti du finalai: didžiajai ir mažajai „NARBUTO“ taurėms laimėti.
Didžiajame finale susitiko Ukmergės SC-2 ir Kėdainių SC auklėtiniai. Po atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo mūsų miesto krepšininkai, nugalėdami varžovus 55:28.

Mažojo finalo dalyviai: Ukmergės SC -1 (juoda apranga), Jonavos KKSC ir Utenos DSC komandos.

Mažosios taurės finalas buvo taip pat įtemptas ir įdomus. Ukmergės SC-1, Jonavos KKSC, Utenos DSC ratu žaidė finalines rungtynes. Po sužaistų trijų rungtynių paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai: pirmi – Jonavos SC, antri – Utenos DSC, treti – Ukmergės SC-1 jaunieji krepšininkai.

Visos komandos buvo apdovanotos krepšinio kamuoliais, komandiniais diplomais ir asmeniniais medaliais. Taip buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai.

Pagrindinis varžybų rėmėjas – UAB Narbutas Furniture Company. Organizatoriai: Ukmergės sporto klubas „MOKAS“ ir Ukmergės sporto centras.

Vitalijus Martinkonis

Ukmergės sporto centro informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia