Pradinis Sportas Futbolas Naktinio futbolo varžybos Taujėnuose

Naktinio futbolo varžybos Taujėnuose

2570
0

Priešpaskutinį vasaros penktadienį visi futbolo entuziastai rinkosi į Taujėnus, kur vyko Naktinio futbolo varžybos. Tai jau trečius metus iš eilės besitęsianti tradicija, kuri pritraukia vis daugiau ir daugiau komandų.

Šios varžybos – tai viena iš Taujėnų miestelio bendruomenės projekto „Būkite sveiki, taujėniškai“ veiklų, kuri buvo organizuojama kartu su Ukmergės kultūros centro Taujėnų skyriumi ir Taujėnų gimnazija. Šiuo projektu skatinama ugdyti miestelio gyventojų sveikatingumą ir sveiką gyvenseną, jų teigiamą požiūrį į sveikatą kaip vertybę, atsparumą neigiamiems gyvenimo reiškiniams ir sugebėjimą pasipriešinti neigiamai aplinkos įtakai, formuoti vertybines nuostatas ir sveiko gyvenimo įgūdžius, pasitelkiant tiek tradicines, tiek alternatyvias sveikatinimosi priemones.

Susidomėjimas naktinio futbolo varžybomis iš tiesų buvo didelis, užsiregistravo net 8 komandos: „Rečionys“, „Madrido real“, „Šiandien plotas“, „Įvartis“, Dolcas“, „Raguva“, „Čarlio angelai“ ir „Taujėnai“. Rungėsi ne tik taujėniškai, bet ir svečiai iš Ukmergės, Rečionių, Pamūšio, Raguvos, Kavarsko, Anykščių, Panevėžio. Varžyboms teisėjavo Artūras Rabašauskas.

Nors orų prognozė žadėjo gerą orą, bet antroje renginio dalyje nuotaiką truputį sugadino prasidėjęs lietus. O finalas iš tiesų buvo audringas tiesiogine to žodžio prasme – lijo lietus, pūtė smarkus vėjas ir tolumoje girdėjosi net griaustinis. Tačiau tikriems futbolininkams tai nesutrukdė. Po intensyvių rungtynių rezultatu 1:0 laimėjo „Dolcas“, „Rečionys“ liko antri. Trečią vietą užėmė „Įvartis“, kurie pusfinalyje kovėsi su „Raguva“. Papildomais prizais, atminimo taurėmis, kurias įsteigė Taujėnų miestelio bendruomenės pirmininkas Vidmantas Krikštaponis, buvo apdovanoti efektingiausias ir naudingiausias futbolininkai – „Rečionių“ komandos vartininkas Deividas Kavaliūnas ir komandos „Dolcas“ vartininkas Gytis Maleckas.

Milda Auglytė
Taujėnų miestelio bendruomenės pirmininko pavaduotoja

Nuotraukos: Viktorijos Pranaitytės

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia