Mokslo metų ratą baigė eidami ,,Sveikatingumo ratu“

  983
  0
  IMG 1338

  IMG 1338

  Birželio 3 dieną Vidiškių pagrindinėje mokykloje vyko Mokslo metų baigimo šventė, paskelbusi taip laukiamų vasaros atostogų pradžią ir pakvietusi atsigręžti atgal, prisiminti ir apibendrinti tai, kas nuveikta, kiek pasiekta šiais mokslo metais.

  Šventės metu mokyklos direktorė Laimutė Strelčiūnienė džiaugėsi ugdytinių pasiekimais, pergalėmis, nuopelnais mokyklai ir sėkmingiausiu metų projektu, subūrusiu bendrai veiklai ne tik mokyklos bendruomenę, bet ir mokyklos draugus, partnerius, paskelbė  ,,Sveikatingumo ratą -2016“, kurio ,,iškilmingas“ atidarymas basomis kojomis tapo svarbiausiu ir linksmiausiu renginio akcentu.

  IMG 1328

  Simbolinę ,,Sveikatingumo rato – 2016“ atidarymo juostelę perkirpti buvo pakviesti kūno kultūros ir sveikos gyvensenos ugdymo mokytoja Dalia Tamošauskienė bei labiausiai nusipelnę projekto nariai – 6 klasės auklėtoja Vanda Jokubauskienė su auklėtiniu Roku Olšausku. Visi šventės dalyviai turėjo galimybę, vadovaudamiesi detaliu Pėdų ,,žemėlapiu“, pateiktu informaciniame ,,Sveikatingumo rato“ stende, išbandyti unikalų savo darbo rezultatą – dvylikos sektorių takelį, užpildytą įvairiausiomis natūraliomis, gamtinėmis medžiagomis: smėliu, samanomis, eglių ir pušų kankorėžiais, spygliais, kelių rūšių akmenėliais.

  IMG 1343

  Gan simboliška, kad dar vienų sėkmingų mokslo metų ratą mokyklos bendruomenė baigė eidama ,,Sveikatingumo ratu“, tapsiančiu ne tik energijos, stiprybės šaltiniu, bet ir akstinu nesustoti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

  Vidiškių pagr. mokykla

  IMG 1359

  IMG 1366

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia