Pradinis Švietimas Mokinių savivaldų padėkos vakaras

Mokinių savivaldų padėkos vakaras

1587
0

Daugiau nei 100 aktyviausių Ukmergės mokinių savivaldų narių, kuratorių, rėmėjų ir svečių birželio 6 d. susirinko Ukmergės kraštotyros muziejuje į Lietuvos moksleivių sąjungos padalinio – Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro (Ukmergės MSIC) organizuojamą Mokinių savivaldų padėkos vakarą. Jau penktu metus mieste veikiantis Ukmergės MSIC – vienija ir stiprina mokinių savivaldas bei aktyviai atstovauja mokinių interesams vietos ir nacionaliniu lygmenimis.

Mokinių savivaldų padėkos vakaras Ukmergėje vyksta jau antrus metus. Visus mokslo metus Ukmergės mokinių savivaldos aktyviai dalyvavo konkurse „Metų savivalda“ ir siekė jos titulo rinkdamos taškus už aktyvią veiklą, organizuotumą ir originalumą. Padėkos vakaro metu buvo nominuotos ir apdovanotos vieningiausios, kūrybiškiausios, emocingiausios, pažangiausios, atviriausios mokinių savivaldos. Ir svarbiausia, paaiškėjo daugiausiai taškų surinkusios savivaldos: Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla ir Siesikų gimnazija. Nugalėjusių savivaldų nariai birželio mėnesį vyks pramogauti ir stiprinti komandinius tarpusavio santykius UNO parke, kuris ir įsteigė šį prizą. Padėkos vakaro metu stebėjome įvairius pasirodymus, vyravo šventinė ir linksma nuotaika, kurią palaikyti padėjo Dovilė ir Saulius, Karolina, Akvilė ir Benas, Ugnė ir Emilija, šokių grupė U25 Infinitum studija. Renginio akimirkas įamžino Oskaras Verbickas.

Lietuvos moksleivių sąjungos padalinys Ukmergėje, veikdamas jau penktus metus, aktyviai siekia, kad moksleivių interesams būtų atstovaujama tinkamai, todėl džiaugiamės šių mokslo metų mokinių savivaldų pasiekimais ir keliame dar didesnius tikslus ir lūkesčius kitiems mokslo metams.

Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) – Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinio savanoriai

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia