Pradinis Švietimas Jaunimėlis Mokiniai susitiko su šauliais

Mokiniai susitiko su šauliais

2233
0

Kovo 8 dieną Taujėnų gimnazijoje vyko nepamokinės veiklos diena, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui. Šios šventės proga atvyko Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo 10-osios rinktinės Ukmergės 1002 šaulių kuopos šauliai.

Kuopos vadas Linas Kavaliauskas ir šauliai susitiko su pradinių klasių mokiniais, papasakojo jiems apie šaulių veiklą. Vyresniųjų klasių mokiniai bendravo su Lietuvos šaulių sąjungos žurnalo „Trimitas“ redaktoriumi, žinomu žurnalistu ir keliautoju Vytaru Radzevičiumi, kuris papasakojo apie save ir keliones po pasaulį. Gimnazijos direktorius Darius Kaplūnas nuoširdžiai padėkojo atvykusiems svečiams ir įteikė atminimo dovanėles.

Šią nepamokinės veiklos dieną dar įvyko konkursas „Ar viską žinai apie Lietuvą?“, kurį organizavo istorijos mokytoja Daiva Židonienė, o pradinių klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Man įdomi Lietuvos istorija“ ir veikloje „Lipdome Lietuvą“. Vėliau visi mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Gyvoji vėliava“: prie mokyklos nusifotografavo laikydami spalvotus popieriaus lapus, kurie susijungė į Lietuvos trispalvę vėliavą. Šventė baigėsi mokinių koncertu „Dainos Lietuvai“.

Konkursų nugalėtojams įteikti padėkos raštai. Taujėnų miestelio bibliotekos vedėja Gražina Žukauskienė įteikė prizus 5 klasės mokinei Gabrielei Kačkutei ir 8 klasės mokiniui Ignui Sarapinui, laimėjusiems mokinių piešinių konkursą „Prezidentas Antanas Smetona“.

Dalis mokinių po šventės pasiliko stebėti zoninių sporto varžybų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kuriose dalyvavo ir Taujėnų gimnazijos mokiniai. Tad Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena paminėta įdomiai ir turiningai.

Mokytoja Milda Titenytė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia