Pradinis Gyvenimas Minėjome tarptautinę Pagyvenusių žmonių dieną

Minėjome tarptautinę Pagyvenusių žmonių dieną

932
0

Vykdydami Ukmergės rajono savivaldybės remiamą projektą „Pabūkim kartu, kolei norisi būti“ LPS „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ nariai vedė renginį „Dar širdyje ne sutema“, skirtą Pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Į renginį atvyko LPS „Bočiai“ pirmininko pavaduotojas Juozas Timas, EURAG (Europos pagyvenusių žmonių federacijos) Lietuvos asociacijos prezidentas Povilas Butkus, valdybos narė Rima Povilėnienė. Sulaukėme ir senjorų iš Alytaus (pirm. Dalia Petrukaitienė), su kuriais neseniai šventėme jų bendrijos veiklos jubiliejų.

Renginį pradėjusi klubo garbės pirmininkė Valerija Naraškevičienė pasveikino visus su svarbia senjorams diena, palinkėjo, kad mums visiems nepritrūktų jėgų ir sveikatos tolimesnei veiklai. Klubo pirmininkas Valmantas Naraškevičius pasidžiaugė daugumos narių aktyvumu, apžvelgė klubo veiklą už metus. Kalbėję P. Butkus, J. Timas, R. Povilėnienė, D. Petrukaitienė sveikino visus su švente, palietė ir senėjimo problemas, ir pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas. P. Butkus gina senjorų reikalus dalyvaudamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vyresnio amžiaus žmonių tarybos veikloje, teikia siūlymus dėl vyresnio amžiaus žmonių reikmes atitinkančios ir socialinį teisingumą įgyvendinančios socialinės politikos formavimo.

Pasveikinome jubiliejinių gimtadienių sulaukusius narius, pirmininko padėka už aktyvią veiklą įteikta klubo narei Levanorai Danylienei.

Šventinį koncertą pradėjo klubo mišrus vokalinis ansamblis „Gija“ (vad. V. Naraškevičius). Pasveikinti su švente atvyko Ukmergės kultūros centro moterų ir vaikų pramoginių šokių kolektyvo „Vėja“ atstovai (vad. Aldona Satkūnaitė). Sveikinimo kalboje A. Satkūnaitė pasidžiaugė, kad klubo nariai yra aktyvūs, veiklūs, energingi. Linkėjo optimizmo, sveikatos, prasmingų darbų. Koncerte dalyvavo Alytaus senjorų vokalinis ansamblis „Svaja“, vyrų vokalinis trio. Šokiu ir posmais dalyvius pasveikino rytietiškų šokių atlikėja Loreta Burokienė. Dainas atliko solistas Valmantas Naraškevičius su klubo linijinių šokių grupe ir „Vėjos“ šokėjomis.

Dalyvius bendram šokiui pakėlė alytiškiai, kitų saviveiklininkų atliekami kūriniai.

Po klubo renginio vykome į Ukmergės kultūros centre vykstantį minėjimą, skirtą šiai dienai. V. Naraškevičienė buvo apdovanota Vilijos Blinkevičiūtės, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkės, Europos Parlamento narės, Padėkos raštu. Raštą įteikė Indrė Kižienė, Ukmergės LSDP pirmininkė. Klubo pirmininkui Valmantui Naraškevičiui ir klubo narei Janinai Badokienei įteikti Ukmergės rajono savivaldybės mero Rolando Janicko padėkos raštai ir dovanų kuponai. Žiūrėjome be galo nuotaikingą spektaklį „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“, kurį parodė teatras „LABAS“ (vaidino aktorės Neringa Varnelytė ir Vitalija Mockevičiūtė).

Į Kultūros centrą atvyko ir mūsų kviestas LR Seimo narys Robertas Šarknickas, nespėjęs dalyvauti klubo renginyje. Buvome pasveikinti su švente, pabendravome prie kavos puodelio.

Janina Badokienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia