Miesto šventės metu vyko sportinės varžybos

1395
    0

krepsinis

Krepšinio 3×3 vyresniųjų grupėje nugalėjo „Spartako“ komanda, antri – „Atsibodo, einu namo“ komanda, treti – Žiguliai“. Jaunesniųjų grupėje pirmą vietą iškovojo „A“ komanda, antrą – „Tadukas ir Ko“ komanda, trečią – „Kiemo komanda“.

maziuku_futbolas
    Futbolo turnyre nugalėtojais tapo Sporto centro berniukų 1 komanda (treneris Sigitas Aliubavičius), antri – Sporto centro berniukai 2000-ieji (treneris Romas Kiulkis), trečią vieta atiteko Sporto centro berniukų 2 komandai (treneris Sigitas Aliubavičius).

ranku_lenkimas

Rankų lenkimo rungtyje stipriausias buvo Ernestas Grušauskas, antras – Rolandas Piliponis, trečias – Mindaugas Giedraitis.

galiunu_cempionas

Galiūnų varžybose nugalėjo Laurynas Nugaras, antrą vietą užėmė Ernestas Grušauskas, trečią – Paulius Kiela.

virves_cempionai

Virvės traukime stipriausia buvo Senjorų komanda.

Didžiųjų šachmatų varžybose nugalėjo Martynas Daumantas, antras – Algimantas Auzasalitas, trečias – Ugnius Padolskis.

Neįgaliųjų Bočia varžybose aukso medalius laimėjo Kauno „Atrama“, antrą – Ukmergės „Vilkmergė“, trečią – Marijampolės „Siekis“.